مدیر کل سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(س) اعلام کرد:

تمدید مهلت ثبت نام جامعه‌الزهرا(س) در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تا 30 دی

ثبت-نام-و-پذیرش-جامعه-الزهر

مدیر کل سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(س) از مهلت ثبت نام جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تا 30دی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم اشرف السادات ارمکان در گفتگو با واحد خبر با اشاره به پذیرش و ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در سطوح دو، بازپذیری، سه، چهار و کارشناسی ارشد بین الملل، عنوان کرد: مهلت ثبت نام در آزمون ورودی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها تا 30 دی تمدید شده است.

مدیر کل سنجش و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به تحصیل بانوان طلبه در سطوح دو، سه، چهار و دوره عالی فقه و اصول، اظهار داشت: شرایط تحصیل در جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها به صورت حضوری تمام وقت و نیمه وقت در دو نوبت صبح و عصر، غیرحضوری و مجازی فراهم شده و بانوان علاقه مند به علوم دینی با توجه به شرایط خود می‌توانند یکی از این برنامه‌ها را برای تحصیل خود انتخاب کنند.

ارمکان بیان داشت: متقاضیان و داوطلبان برای ثبت نام و اطلاع از شرایط تحصیل به سامانه سنجش و پذیرش به نشانی https://paziresh.jz.ac.ir/ مراجعه کرده و پیش از ثبت نام حتما دفترچه راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه کنند.

وی با اشاره به شرایط معاف از آزمون ورودی، خاطرنشان کرد: شرایط پذیرش داوطلبان معاف از آزمون در دفترچه اعلام شده است که داوطلبان واجد شرایط می‌توانند به دفترچه راهنما مراجعه کنند.

ارائه ۱۵ رشته و گرایش تحصیلی در مقطع تحصیلی سطح سه

مدیر کل سنجش و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به رشته‌ها و گرایش‌های مقطع تحصیلی سطح سه، عنوان کرد: امسال ۱۵ رشته و گرایش در مقطع تحصیلی سطح سه ارائه شده است.

ارمکان افزود: در مقطع سطح سه، رشته‌های تاریخ اسلام، تاریخ و سیره اهل بیت علیهم‌السلام، تبلیغ با گرایش حج، تربیت دینی کودک و نوجوان، مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی، مدیریت آموزشی، تفسیر و علوم قرآن، فقه و اصول، فلسفه اسلامی، کلام اسلامی، کلام اسلامی با سه گرایش امامت، مهدویت و مذاهب اسلامی، مدرسی ادبیات عرب و مطالعات اسلامی زنان ارائه شده است.

وی یادآور شد: در مقطع سطح سه، ۷۲ رشته دانشگاهی همسو وجود دارد که داوطلبان فارغ التحصیل و یا در حال تحصیل این رشته‌ها می‌توانند برای ثبت نام در آزمون ورودی مقطع تحصیلی سطح سه اقدام کنند.

ارائه پنج رشته تحصیلی در مقطع تحصیلی سطح چهار

مدیر کل سنجش و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها به رشته‌های تحصیلی سطح چهار اشاره کرد و اظهار داشت: امسال در مقطع تحصیلی سطح چهار، پنج رشته تحصیلی تفسیر علوم و معارف قرآن، فقه خانواده، تاریخ و سیره پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم، کلام اسلامی و حکمت متعالی ارائه شده است.

ارمکان تصریح کرد: امکانات مناسبی برای تحصیل بانوان در این مجموعه فراهم شده است و بانوان علاوه بر مباحث علمی می‌توانند در دوره‌های مهارت افزایی مختلفی شرکت کنند.

ورود به سامانه ثبت نام و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها

تصویر خبر

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱