تمدید مهلت ثبت نام چهارمین دوره تربیت مشاور تا 12 اردیبهشت

دوره تربیت مشاور 4

مدیر مرکز مشاور جامعه الزهرا علیهاالسلام از تمدید ثبت نام چهارمین دوره آموزش تخصصی تربیت مشاور تا 12 اردیبهشت ماه در چهار گرایش «مشاوره تحصیلی»، «مشاوره کودک و نوجوان»، «مشاوره خانواده» و «مشاوره ازدواج» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اصغر اخوی در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به برگزاری دوره‌های تخصصی تربیت مشاور در جامعه الزهرا علیهاالسلام، عنوان کرد: ثبت نام چهارمین دوره آموزش تخصصی تربیت مشاور از روز دوشنبه، ۱۶ فروردین آغاز شده و تا 12 اردیبهشت ادامه دارد.

مدیر مرکز مشاوره جامعه الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه بانوان طلبه ایرانی و غیرایرانی که حائز شرایط پذیرش باشند، می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند، گفت: در این دوره، چهار گرایش «مشاوره تحصیلی»، «مشاوره کودک و نوجوان»، «مشاوره خانواده» و «مشاوره ازدواج» در نظر گرفته شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اخوی با اشاره به شرایط پذیرش این دوره، افزود: از جمله شرایط شرکت در این دوره، دارا بودن مدرک سطح سه رشته تعلیم و تربیت اسلامی و مشاوره خانواده و یا مدرک سطح دو حوزه و دارای مدرک کارشناسی ارشد مرتبط (روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی)، دارای سن ۲۵ تا ۴۵ سال، تأهل، احراز صلاحیت اخلاقی، شخصیتی، روانی، احراز صلاحیت علمی و انگیزشی، تعهد کتبی نسبت به اتمام دوره، تعهد به همکاری با مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به مدت سه سال است.

وی با بیان اینکه چهارمین دوره تربیت مشاور جامعه الزهرا علیهاالسلام از ابتدای مهر ۱۴۰۰ تشکیل می‌شود، بیان کرد: این دوره به مدت چهار ترم است و شرکت‌کنندگانی که این دوره را با موفقیت به پایان برسانند، گواهی معتبر پایان دوره دریافت می‌کنند.

مدیر مرکز مشاوره جامعه الزهرا علیهاالسلام همچنین بخشی از امتیازات شرکت در این دوره را اولویت برای همکاری با مرکز مشاوره این مؤسسه علمی حوزوی، معرفی به سایر مراکز مشاوره، مؤسسات و نهادها و اولویت در پذیرش سطح چهار در رشته‌های مشاوره و تعلیم و تربیت اسلامی دانست.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اخوی در ادامه یادآور شد: مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ۱۰ حوزه تخصصی مشاوره اخلاقی اعتقادی، مشاوره آموزشی و تحصیلی، مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره کودک و نوجوان، درمانگری اختلالات، روان‌سنجی، آموزش مهارت‌های زندگی، روانپزشکی و مددکاری فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۵۰ مشاور با این مرکز همکاری دارند، تصریح کرد: مراجعه‌کنندگان و مخاطبان مرکز می‌توانند به صورت حضوری، تلفنی و یا مجازی از خدمات مشاوره ای این مرکز بهره‌مند شوند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱