فراخوان ثبت نام در «مهرواره بانور»

جشنواره مهرواره بانور (1)

مهرواره بانور ویژه بانوان و با هدف حل مسائل خانواده و جمعیت با محوریت مسجد در دو بخش حل مسئله و روایت‌گری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، جشنواره مهرواره بانور با هدف تعالی خانواده، ویژه بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی در قم و اکثر استان‌های کشور برگزار می‌شود.

این مهرواره کار مشترک بنیاد هدایت و اداره کل امور بانوان سازمان تبلیغات است که ویژه بانوان فعال اجتماعی و فرهنگی و با هدف تعالی خانواده برگزار می‌شود.

شعار و هدف مهرواره تلاش بانوان محله براي تعالي خانواده هاست كه با محوريت مسجد انجام خواهد شد كه علاوه بر توانمندسازي بانوان فعال مساجد دو هدف اصلي را دنبال مي كند.

مهرواره بانور در دو بخش حل مسائل خانواده و خاطره نويسي طراحی شده است. قرار است این مهرواره ظرفیت‌های بانوان را برای حل مسائل خانواده و جمعیت به میدان آورد.

در مهرواره بانور، بانوان محله ضمن انتخاب مسئله‌هایی که مرتبط با خانواده و جمعیت در محله شان، تلاش می‌کنند با محوریت مسجد و مردم محله مسائل را حل کنند و حل مسائل را به رقابت بگذارند. همزمان قرار است بانوان ضمن حل مسئله‌ها، خاطراتی که ضمن تلاش برای حل مسائل برایشان اتفاق می‌افتد را روایت کنند و به مخاطب برسانند.

آنچه در این مهرواره رقم خواهد خورد توانمندسازی فعالان محله و بانوان برای حل مسئله هاست. همچنین قرار است، شبکه کنشگران بانوان در یک کار جمعی و در قالب این رویداد کار موثری را در حوزه جمعیت و خانواده در محله رقم بزنند.

طی این رویداد در مرحله شهرستانی، استانی و کشوری به رقابت خواهند پرداخت و در آخر کار از بر‌ترین‌ها تجلیل می‌شوند.

علاقه‌مندان تا پایان شهریور فرصت دارند از طریق سایت https://mehrvare-banoor.ir/?login=true ثبت نام کنند و یا عدد 1 را به سامانه پیامکی 5000175 ارسال کنند.

همچنین جهت مشاوره، شماره تماس پشتیبانی 02591009650 پاسخگوی علاقه مندان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درصورت هرگونه سوال در مورد مهرواره به آیدی @mehrvare_banor در پیام رسان ایتا در ارتباط باشید.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱