از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا(س) ارائه می‌شود؛

بسته ویژه مادران برای داشتن تابستانی شاد با فرزندان

دوره ویژه مادران

بسته ویژه مادران برای داشتن تابستانی شاد با فرزندان با ارائه سه مبحث کلیدی «پرورش کودک کتاب خوان»، «بازی‌های مناسب کودکان 2 تا 7 سال و 7 تا 12 سال» و «آشنایی با انیمیشن‌ها و بازی‌های مناسب کودکان 4 تا 12 سال» ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم فهیمه الیاسی در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد:  مرکز آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام در ایام تابستان، بسته ویژه مادران برای داشتن تابستانی شاد با فرزندان را ارائه می‌کند.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: فراگیران در این دوره با سه مبحث کلیدی و چالشی از جمله «پرورش کودک کتاب خوان»، «بازی‌های مناسب کودکان 2 تا 7 سال و 7 تا 12 سال» و «آشنایی با انیمیشن‌ها و بازی‌های مناسب کودکان 4 تا 12 سال» آشنا می‌شوند که در ایجاد امنیت روانی فرزندان و ارتقاء کیفیت ارتباط مادران و فرزندان مؤثر است.

الیاسی گفت: هزینه هر عنوان دوره به صورت تک درس 30 هزار تومان است، در صورتی‌که متقاضیان محترم این بسته آموزشی را به طور کامل ثبت نام کنند، از 20 درصد تخفیف یژه بهره‌مند می‌شوند و مبلغ 72 هزار تومان پرداخت می‌نمایند.

وی با بیان اینکه این دوره از اوایل مرداد در 8 جلسه به صورت مجازی و آنلاین آغاز می‌شود، تصریح کرد: ثبت نام در این دوره برای همه بانوان آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت مرکز به نشانی https://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha در این دوره ثبت نام کنند.

کانال رسمی مرکز آموزش های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام به نشانی https://eitaa.com/borhan_jz در پیام رسان ایتا فعال است و عناوین و زمان برگزاری دوره‌ها در این کانال اطلاع‌رسانی می‌شود.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱