زمان پیش‌ثبت‌نام مدارس مجتمع آموزشی تربیتی هدی اعلام شد

پیش ثبت نام مدارس هدی

پیش ثبت نام اینترنتی دبیرستان دوره دوم و دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی از 15 اسفند 98 و پیش ثبت نام اینترنتی پیش دبستان، دبستان دوره دوم و دبیرستان دوره اول از 16 فروردین 99 آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، جناب آقای علیرضا کبیری، مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی روز سه‌شنبه در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به آغاز پیش ثبت نام مجتمع آموزشی تربیتی هدی در سال تحصیلی 1400-1399، عنوان کرد: فرایند پیش ثبت نام در دبیرستان علوم و معارف اسلامی و دبیرستان دوره دوم هدی از ۱۵ اسفندماه ۱۳۹8 و پیش ثبت نام پیش دبستان، دبستان دوره دوم و دبیرستان دوره اول هدی از 16 فروردین 1399 آغاز می‌شود.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی افزود: مهلت پیش ثبت نام دوره‌های پیش دبستان، دبستان و دبیرستان‌های دوره اول و دوم تا زمان تکمیل ظرفیت و برای دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی تا 20 خرداد است.

کبیری یادآور شد: برای سال تحصیلی 1400-1399، پیش ثبت نام دبستان دوره اول در نظر گرفته نشده، زیرا ظرفیت این دبستان تکمیل است و دانش آموزن منتخب دوره پیش دبستان هدی برای این دوره ثبت نام می‌شوند.

وی با اشاره به پیش ثبت نام دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی، گفت: دانش آموزان دختر متولدین نیمه دوم 1383 و نیمه اول 1384 می‌توانند در این دبیرستان ثبت نام کنند.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی اضافه کرد: منابع آزمون ورودی شامل عربی، دینی، ریاضی، زبان انگلیسی، فارسی (دورس پایه نهم دبیرستان) است که این آزمون در تاریخ 29 خرداد 1399 برگزار می‌شود.

کبیری تصریح کرد: پیش‌ثبت‌نام مدارس هدی به صورت الکترونیک و از طریق نشانی http://www.hodaschools.ir و ورود به سامانه پیش‌ثبت‌نام انجام می‌شود.

وی در پایان عنوان کرد: این مجتمع با بیش از ۳ هزار دانش‌آموز، قرآن‌آموز و زبان‌آموز در قم و شهرستان‌های کرمان، بوانات، کهنوج و رفسنجان و اقلید با مدیریت مستقل و حضور کارشناسان قرآنی، آموزشی، پرورشی، فناوری، مالی و نزدیک به ۴۰۰ نفر از کارکنان همکار در تدریس و امور اجرایی آموزشگاه‌ها فعالیت می‌کند.

به منظور مشاهده اطلاعیههای پیش ثبت نام این پیوند را فعال کنید.

به منظور دریافت دفترچه‎ راهنما این پیوند را فعال کنید.

دریافت تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱