آغاز تغییرات ساختاری در آموزش/ معرفی مدیر مدرسه علمیه مؤمنات

جامعه الزهرا

با آغاز تغییرات ساختاری در بخش آموزش جامعه الزهرا علیهاالسلام، سرکار خانم رهبرپور به عنوان مدیر مدرسه علمیه مؤمنات معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، بر اساس تصویب و ابلاغ هیات هیات امنای جامعه الزهرا علیهاالسلام همه مدارس علمیه طلاب ایرانی در دو مدرسه صبح و عصر تجمیع می‌شود. بر این اساس همه امور آموزشی طلاب ایرانی دوره عمومی سطح دو در مدرسه علمیه نوبت صبح با نام «مؤمنات» و مدرسه علمیه نوبت عصر با نام «صالحات» سامان می یابد.

در همین راستا سرکار خانم طاهره رهبرپور از سوی مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام به عنوان مدیر مدرسه علمیه مؤمنات معین شده است.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است تغییرات ساختاری در فرصت بین دو نیمسال تحصیلی صورت پذیرد تا طلاب و دانش‌پژوهان این موسسه دچار مشکل نشوند.

پیش از این در بخش آموزش دوره عمومی (سطح دو)، 5 مدرسه علمیه با نام های صالحات، بینات، طیبات، فائزات و کوثر با برنامه های آموزشی متفاوت از نظر زمانی فعالیت می کردند. برنامه های آموزشی این مدارس به صورت تمام وقت روزانه، تمام وقت خوابگاهی، نیمه وقت صبح و نیمه وقت عصر اجرا می شد و مدرسه علمیه کوثر نیز ویژه نخبگان و استعدادهای درخشان بود که بر اساس آموزش پژوهش محور و با برنامه آموزشی کیفی اداره می شد و در ساختار جدید مدل آموزشی این مدرسه برای طلاب استعدادهای درخشان حفظ شده است.

جزئیات بیشتر این تغییرات به زودی اطلاع رسانی می‌شود.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱