بازدید مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها از دبیرستان دوره دوم هدی

بازدید از دبیرستان هدی7

سرکار خانم برقعی ضمن حضور در مراسم هیئت نورالهدی ویژه دانش آموزان هدی، از دبیرستان دوره دوم هدی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم سیده زهره برقعی و هیئت همراه در مراسم هیئت نورالهدی که از سوی دانش آموزان دبیرستان دوره دوم هدی هر هفته برگزار می‌شود، حضور یافتند.

مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در این مراسم، با بیان اینکه طبق روایات اسلامی، دختر حسنه است، تصریح کرد: دختر در دین اسلام ارزشمند است.

خانم برقعی با بیان اینکه حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، نمونه کامل تربیت یافته مکتب اهل بیت علیهم السلام هستند، اظهار داشت: حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها دختری در دامان اهل بیت علیهم‌السلام و بر اساس اصول اسلام و تشیع تریت یافت، به طوریکه علما و مراجع به ایشان احترام می گذارند و نسبت به این بانوی باکرامت، ارادت ویژه دارند.

وی با تصریح بر اینکه اگر در مسیر فطرت خود حرکت کنید دنیا گلستان می‌شود، خاطرنشان کرد: حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها به مقام شفاعت رسیدند و بزرگان و علما از حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها درخواست شفاعت می کردند.

مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در ادامه بیان داشت: یکی از و‌یژگی های حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها علم است. ویژگی دوم حضرت، عبادت است.

برقعی با بیان اینکه ما دو بال برای پرواز داریم، عنوان کرد: اگر می‌خواهید باعث افتخار کشور و در تاریخ اثرگذار باشید باید دو بال علم و معنویت را در خود تقویت کنید.

وی به دانش آموزان توصیه کرد: علم قدرت و اقتدار می آورد، پس خوب و دقیق درس بخوانید، اگر می خواهید در جامعه تأثیرگذار باشید، باید دارای فکر و اندیشه باشید.

در این مراسم، آقای کبیری مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی، خانم حاتمی کارشناس آموزشی و پرورشی مجتمع هدی و دانش آموزان دبیرستان دوره دوم هدی حضور داشتند.

مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و هئیت همراه پس از این مراسم، از بخش‌های مختلف دبیرستان از جمله کتابخانه و اتاق طرح مطالعاتی و غیره بازدید کردند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱