آغاز ثبت نام دبیرستان علوم و معارف اسلامی بزرگسالان

ثبت نام دبیرستان معارف

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی از آغاز ثبت نام در دبیرستان علوم و معارف اسلامی بزرگسالان هدی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، جناب آقای علیرضا کبیری روز پنجشنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، عنوان کرد: ثبت نام در دبیرستان بزرگسالان دولتی علوم و معارف اسلامی هدی برای ترم اول از روز سه‌شنبه 20 شهریور آغاز شده است و تا 10 مهرماه ادامه دارد.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی افزود: زمان ثبت نام در دبیرستان بزرگسالان دولتی علوم و معارف اسلامی برای ترم دوم از 25 دی تا 10 بهمن ماه است.

کبیری با بیان اینکه ثبت نام در دبیرستان بزرگسالان دولتی علوم و معارف اسلامی هدی به صورت حضوری است، یادآور شد: متقاضیان می‌توانند از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 12 با مراجعه حضوری و به همراه داشتن مدارک مورد نیاز در دبیرستان علوم و معارف اسلامی ثبت نام کنند.

وی تصریح کرد: دبیرستان بزرگسالان دولتی علوم و معارف اسلامی زمینه‌ی تحصیل و دریافت گواهی دیپلم برای بانوانی را که علاقه‎مند به تحصیل دروس حوزوی و یا تحصیل غیرحضوری در دبیرستان هستند، فراهم ساخته است.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی یادآور شد: زمان پاسخگویی تلفنی از اول مهر از ساعت 14:30 تا 17 عصر است و متقاضیان می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های ۳۲۹۰۲۹۴۶ و ۳۲۱۱۲۱۵۰ برای دریافت اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

 دبیرستان معارف هدی

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱