ایستایی منجر به رکود و افول می شود/ هدف جامعه الزهرا تربیت نیروی انسانی متعهد و متدین است

دیانی

حجت الاسلام والمسلمین دیانی هدف جامعه الزهرا علیهاالسلام را رشد آموزش و پژوهش و تربیت و ساخت نیروی انسانی متعهد و متدین عناون کرد.

ایستایی منجر به رکود و افول می شود/ هدف جامعه الزهرا تربیت نیروی انسانی متعهد و متدین است

به گزارش روابط عمومی، جلسه فوق العاده شورای جامعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد دیانی و معاونان و مدیران ارشد جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دیانی با اشاره به اینکه در عین تعدد بخش ها، یک خانواده ایم و یک هدف داریم گفت: همه باید مانند فانی شدن لفظ در معنا روی آن هدف متمرکز شویم و در همه کارها و تصمیمات مصلحت مجموعه و آن هدف اصلی را مدنظر داشته باشیم.

وی افزود: درست است که با محدودیت مالی، زمانی و نیروی انسانی مواجهیم ولی باید بر اساس همین محدودیت ها برنامه ریزی کنیم و هیچ کاری را بر خلاف هدف مورد نظر انجام ندهیم.

سرپرست جامعه الزهرا علیهاالسلام ادامه داد: این تفکر باید در جامعه الزهرا علیهاالسلام حاکم شود تا به روزمرگی نیفتیم؛ هدف این مجموعه رشد آموزش و پژوهش و تربیت و ساخت نیروی انسانی متعهد و متدین است.

وی خاطرنشان کرد: در روایت آمده «مَن استَوى يَوماهُ فَهُوَ مَغبونٌ، کسی که دو روزش مانند هم باشد مغبون است.» این روایت را می شود در مورد سازمان هم تفسیر کرد، با این بیان که سازمانی که دچار ایستایی شود به بطالت، افول و رکود گرفتار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین دیانی اضافه کرد: به دلیل کم بودن امکانات باید به حداقل ها اکتفا کنیم. از سوی دیگر باید افق دید بلندی داشته باشیم تا زمانی را که می خواهیم صرف مدیریت نیرو و مشکلات جزئی داخلی کنیم برای رسیدن و نزدیک شدن به نقطه مطلوب صرف کنیم.

سرپرست جامعه الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: باید به گونه ای برنامه ریزی و اجرا کنیم که از مرزهای داخلی عبور کرده و بتوانیم برای حل مشکلات جامعه و نظام اسلامی برنامه، طرح، ایده و راهکار ارائه دهیم.

وی، اصلاح و استقرار ساختار جدید، تغییر وضعیت نیروها از نظر استخدامی، رسیدن به قله علمی حوزه های علمیه خواهران و برنامه ریزی برای ارتقای اخلاقی و تربیتی طلاب و اساتید را از برنامه های خود در جامعه الزهرا علیهاالسلام عنوان کرد.

در ابتدای این جلسه، معاونان و مدیران ارشد جامعه الزهرا علیهاالسلام گزارشی اجمالی از فعالیت های انجام شده و برنامه های آینده معاونت و واحد خود ارائه کردند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱