استاد جامعه‌الزهرا(س) در سالروز میلاد حضرت معصومه(س) تصریح کرد:

لزوم توجه به کرامت انسانی / حضرت معصومه(س) دارای مقام عصمت هستند

حضرت معصومه

استاد حیدری مجد با اشاره به اینکه حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها دارای لقب کریمه هستند، مطالعه کتاب‌های کرامت در قرآن» و «شمیم ولایت» را به بانوان توصیه کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم طاهره حیدری مجد استاد جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها روز یکشنبه در مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها و روز دختر که با حضور اساتید و کارمندان خواهر جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد، به تبیین ویژگی‌های شخصیتی این بانوی باکرامت پرداخت.

استاد جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به اینکه حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها دارای لقب کریمه هستند، عنوان کرد: احادیثی از امامان معصوم علیهم‌السلام به ما رسیده که اگر کسی حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها را زیارت کند، در حالیکه عارف به حق آن حضرت باشد و نسبت به آن بانوی گرامی، معرفت داشته باشد، لایق بهشت است.

حیدری مجد افزود: حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها دارای مقام عصمت هستند، اما نوع عصمت ایشان با عصمت ائمه معصومین علیهم‌السلام متفاوت است.

وی در پایان، به معرفی دو کتاب «کرامت در قرآن» و «شمیم ولایت» از تألیفات حضرت آیت الله جوادی آملی پرداخت و بانوان را به مطالعه بحث کرامت در این کتاب‌ها توصیه کرد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱