آزمون ورودی جامعه الزهرا با رقابت علمی 5 هزار داوطلب برگزار شد

آزمون سطح 4  (16)

آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام در مقطع سطح 2، 3، 4 و بازپذیری روز جمعه 30 خرداد با حضور حدود 5 هزار داوطلب ایرانی و غیرایرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، حجت‌الاسلام والمسلمین اباذر عمرانی‌فر در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: امسال با توجه به شرایط بهداشتی کشور و برای حفظ سلامت داوطلبان، آزمون ورودی جامعه الزهرا در سطح 2 و 3 و بازپذیری به صورت برخط و آزمون سطح 4 با رعایت مسائل بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی به صورت حضوری و در شهر قم برگزار شد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: داوطلبان غیرایرانی ورود به سطح 3 در داخل و خارج از کشور و داوطلبان ایرانی در سطح 2 و 3 و بازپذیری در داخل کشور به صورت برخط در 3 بازه زمانی 8 و 11 صبح و 17 عصر در این آزمون شرکت کردند.

وی ادامه داد: امروز از ساعت 17 تا 19 حدود ۲هزار داوطلب ورود به سطح ۳ در این آزمون شرکت می کنند. همچنین صبح امروز حدود۳ هزار نفر داوطلب ورود به مقاطع سطح ۲ و بازپذیری و سطح 4 برای تحصیل در یکی از 20 رشته مندرج در دفترچه آزمون با هم به رقابت علمی پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین عمرانی‌فر با بیان اینکه آزمون سطح 4 با توجه به متفاوت بودن شیوه سنجش علمی در آن و تعداد محدود داوطلبان این سطح نسبت به مقاطع دیگر به صورت حضوری در محل جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد، تصریح کرد: آزمون سطح 4 در 5 رشته تفسیر تطبیقی، تفسیر علوم و معارف قرآن، فقه خانواده، کلام اسلامی و حکمت متعالیه به مدت سه ساعت به طول انجامید.

مدیر سنجش و پذیرش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون متعاقبا از طریق سامانه سنجش و پذیرش و پایگاه اطلاع رسانی جامعه الزهرا علیهاالسلام اطلاع رسانی می‌شود و دوسوم از داوطلبان حائز شرایط قبولی در همه سطوح و مقاطع تحصیلی به مصاحبه دعوت خواهند شد.

وی در پایان اظهار داشت: داوطلبان می توانند سوالات و ابهامات یا انتقادات و پیشنهادات خود درباره آزمون را از طریق سامانه سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir/ بخش ارسال و پیگیری درخواست ها ارسال کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

گفتنی است،حجت‌الاسلام والمسلمین سجودی، معاون آموزشی تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام نیز در حاشیه بازدید از آزمون حضوری سطح 4، با تقدیر از همه دست‌اندرکاران برگزاری آزمون ورودی به ویژه همکاران بخش سنجش و پذیرش و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اینکه آزمون ورودی جامعه الزهرا در سطح 2 و 3 برای نخستین بار به صورت برخط برگزار می شود، تهیه و آماده‌سازی زیرساخت‌های چنین رویدادی جز با حمایت‌های مدیر محترم، حجت الاسلام والمسلمین مدنی و تلاش و همراهی همکاران بخش فناوری اطلاعات میسر نبود که جادارد از این بزرگواران تقدیر ویژه شود.

وی همچنین از بخش‌هایی که در برگزاری آزمون همکاری کردند از جمله اداره کل صیانت، معاونت اداری مالی، گروه های علمی، همکاران مدارس علمیه و مراکز تخصصی ،روابط عمومی و نیز رسانه‌های گروهی که در بازتاب اخبار پذیرش جامعه الزهرا همراه این مجموعه علمی بودند قدردانی کرد.  

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱