به همت معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(س)؛

دومین شماره نشریه «چکامه انتظار» منتشر شد

نشریه چکامه انتظار 2

دومین شماره نشریه علمی «چکامه انتظار» ویژه انجمن علمی _ پژوهشی مهدویت جامعه الزهرا علیهاالسلام منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، دومین شماره از نشریه علمی « چکامه انتظار » ویژه انجمن علمی پژوهشی مهدویت به همت معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام منتشر شد.

در این نشریه، 6 مقاله با عناوین «راهکارهای مقابله با شک و تردید در زندگی مهدی‌باوران»، «دلایل افول ارزش‌های دینی در جامعه منتظر»، «مسئولیت گریزی در عصر غیبت»، «راهکارهای غفلت‌زدایی از جامعه منتظر در نگاه امیر المومنین علی علیه‌السلام»، «عوامل پیدایش مدعیان دروغین مهدویت» و «رسالت متکلمان در پیشگیری از فتنه‌های آخر الزمان» درج شده است.

گفتنی است؛ انجمن‌های علمی ـ پژوهشی با هدف حمایت، تقویت و ترویج فرهنگ پژوهش و ارتقای روحیه و بنیه علمی طلاب مستعد جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از ابتدای بهمن سال ۱۳۹۵ به انتشار و تدوین نشریات داخلی در هشت رشته تخصصی اقدام کرده‌اند.

نخستین دستاورد این نشریات، نشریه داخلی «چکامه انتظار» با موضوع مهدویت است، همچنین نشریاتی از سوی انجمن‌های علمی ـ پژوهشی تفسیر و علوم قرآن، تعلیم و تربیت و فقه و اصول به چاپ رسیده و انتشار چهار نشریه داخلی رشته‌های کلام، فلسفه، تاریخ اسلام و مطالعات زنان و خانواده در دست اقدام هستند.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱