اعلام نتایج نهایی پذیرش سطح ۳ جامعه الزهرا

آزمون ورودی سطح سه بین الملل2

نتایج نهایی پذیرش سطح ۳ جامعه الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.

یه گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام در اطلاعیه ای از اعلام نتایج سطح 3 خبر داد.

 متن این اطلاعیه بدین شرح است:

 به اطلاع کلیه داوطلبان محترم سطح 3 می رساند نتایج نهایی پذیرش، از لینک «مشاهده نتایج سطح 3» قابل مشاهده است.

داوطلبان لازم است قبل از مشاهده نتیجه خود به نکات زیر توجه نمایند:

1- در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به سامانه بازیابی کد رهگیری نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.

2- داوطلبان پذیرفته شده لازم است با مطالعه دقیق «دفترچه راهنمای ثبت نام» و «راهنمای تصویری ثبت نام» نسبت به ثبت نام نهایی خود، حداکثر تا 16 شهریور اقدام کنند.

3- یکی از مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سامانه ثبت نام نهایی، رضایت‌نامه سرپرست است که لازم است نسخه خام آن را از لینک زیر دریافت و بعد از تکمیل آن، تصویر اسکن شده آن را ارسال نمایید.

4- نتیجه پذیرش داوطلبانی که در «حال بررسی» اعلام شده است، بعد از بررسی مدارک و جزئیات امتیازهای آنها از طریق پیامک اعلام خواهد شد. البته با توجه به اینکه نتیجه بیشتر این داوطلبان به دلیل نقص در مدرک تحصیلی شان «در حال بررسی» اعلام شده، لازم است این افراد نسبت به ارائه مدرک تحصیلی خود از طریق سامانه «ارسال و پیگیری درخواست‌ها» اقدام کنند.

5- داوطلبانی که پذیرش نشده‌اند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 20 شهریور نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه ویژه «ثبت اعتراض» اقدام نمایند. بررسی اعتراض‌ها از ابتدای مهر ماه آغاز خواهد شد و حداقل یک ماه به طول خواهد انجامید و نتیجه آن از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. به اعتراض‌هایی که از طرق دیگر یا بعد از زمان مذکور ارائه شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6- کد تحصیلی داوطلبانی که ثبت نام نهایی خود را در سامانه انجام دهند، بعد از بررسی مدارک و در صورت تأیید آنها صادر شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود. البته این امر (صدور کد تحصیلی) برای داوطلبان برنامه حضوری و خوابگاهی منوط به حضور آنها در زمان مقرر در دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی و ارائه مدارک ارسالی به صورت حضوری است.

7- پاسخگویی به هر گونه سؤال و ابهام تنها از طریق سامانه «ارسال و پیگیری درخواست‌ها» امکان‌پذیر است.

 

 مشاهده نتایج نهایی سطح 3

 دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی     

راهنمای تصویری ثبت نام نهایی

 سامانه ثبت نام نهایی

 فرم رضایتنامه سرپرست

ثبت اعتراض

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱