آغاز امتحانات آنلاین طلاب مجازی و غیرحضوری جامعه‌الزهرا(س)

مرکز آموزش غیرحضوری و مجازی

امتحانات آنلاین طلاب مجازی و غیرحضوری جامعه‌الزهرا(س) با ارائه 20 عنوان درسی برای دوره‌های تحصیلی سطح دو و سه از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم حاجی پور روز شنبه در گفتگو با واحد خبر با اشاره به پایان امتحانات پایان‌ترم طلاب غیرحضوری و مجازی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ و آغاز امتحانات آنلاین، عنوان کرد: امتحانات حضوری پایان ترم ۷ هزار طلبه غیرحضوری و مجازی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ترم جاری به پایان رسید.

مدیر مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری بیان کرد: این امتحانات در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و ۳۷ حوزه امتحانی در سراسر کشور در دو نوبت صبح و عصر و چهار بازه زمانی برگزار شد و هم اکنون برگه‌های امتحانات طلاب از 37 حوزه امتحانی جهت تصحیح توسط اساتید به جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در حال انتقال است. 

حاجی پور با اشاره به اینکه امتحانات آنلاین طلاب مجازی و غیرحضوری از امروز (29 تیر) آغاز می‌شود، گفت: در ترم جاری، امتحانات 20 عنوان درسی برای دوره‌های تحصیلی سطح دو و سه به صورت آنلاین است و این امتحانات تا 5 مرداد ادامه دارد.

وی یادآور شد: امسال امتحانات آنلاین بر اساس زمان بندی، در روزهای مشخصی برگزار می‌شود و طلاب در روز اعلام شده از ساعت ۸ تا ۲۴ می‌توانند در آزمون آن درس شرکت کنند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱