تمدید مهلت ثبت‌نام کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی تا ششم مرداد

بین الحرمین

ثبت‌نام کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی ویژه طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام تا ششم مرداد ماه تمدید شد.

 به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین حسین تهرانی دبیر ستاد اربعین جامعه الزهرا علیهاالسلام در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: پنجمین سفر زیارتی اربعین طلاب در اربعین حسینی 1441 هجری قمری در کارنامه جامعه الزهرا علیها سلام رقم خواهد خورد.

معاون فرهنگی تبلیغی افزود: بر اساس مصوبه ستاد اربعین جامعه الزهرا علیهاالسلام، ثبت نام از متقاضیان سفر زیارتی پیاده‌روی اربعین حسینی از 24 تیر ماه آغاز و تا چهارم مرداد ماه از طریق سامانه http://prof.jz.ac.ir/karbala  ادامه داشت که با توجه به درخواست طلاب این زمان تا ششم مرداد ماه تمدید شد.

وی افزود: با توجه به خیل عظیم مشتاقان و علاقه‌مندان به سفر زیارتی اربعین، در صورت بالا بودن آمار متقاضیان، اسامی نهایی زائران پس از قرعه‌کشی اعلام می‌شود.

 حجت‌الاسلام تهرانی خاطر نشان کرد: افرادی که برای نخستین بار با کاروان جامعه الزهرا علیهاالسلام در پیاده روی شرکت می‌کنند، در اولویت خواهند بود. همچنین بر اساس مصوبه ستاد اربعین، برای طلابی که بطور منظم در جلسات درس اخلاق و نشست‌های بصیرت افزائی شرکت کرده‌اند امتیازی در سهمیه بندی قرار داده می‌شود.

دبیر ستاد اربعین افزود: هزینه مشارکت زائران به صورت علی‌الحساب، 500 هزار تومان برآورد شده است. همچنین طلاب می‌بایست جهت حضور در این مراسم از غیبت مجاز تحصیلی خود استفاده کنند.

گفتنی است، متقاضیان می‌توانند برای کسب آگاهی بیشتر در موارد ضروری از ساعت 8 تا  12  با شماره 32112463 تماس بگیرند.

سامانه ثبت نام کاروان زیارتی اربعین

 

اطلاعیه 1 ---اربعین

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱