نتایج آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام شد

نتایج آزمون ورودی 98-99

نتایج آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ ویژه داوطلبان سطوح دو، سه و بازپذیری (سطح 1 به 2) اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اباذر عمرانی فر روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: نتایج آزمون کتبی ورودی سال تحصیلی 99-98 ویژه داوطلبان سطوح دو، سه و بازپذیری (سطح 1 به 2) روز یکشنبه 25 فروردین اعلام شد و هم اکنون بر روی سایت جامعه‌الزهرا علیهاالسلام قرار دارد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام تصریح کرد: نتایج آزمون کتبی داوطلبان سطح چهار، 10 اردیبهشت ساعت 10 صبح اعلام خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمرانی فر به زمان ثبت نام مصاحبه ویژه پذیرفته شدگان اشاره کرد و گفت: داوطلبان پذیرفته‌ شده یا معاف از آزمون مقطع سطح 2 و بازپذیری (سطح 1 به 2) از روز 31 فروردین ساعت 10 تا 6 اردیبهشت به سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir مراجعه و در سامانه مصاحبه ثبت نام کنند.

وی افزود: داوطلبان پذیرفته‌ شده یا معاف ازآزمون مقطع سطح 3 و 4  نیز می‌توانند از تاریخ 22 تا 31 خرداد جهت ثبت نام در سامانه مصاحبه اقدام کنند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، زمان ثبت اعتراض را از 25 تا 31 فروردین اعلام کرد و بیان داشت: جهت ثبت اعتراض، سامانه ویژه ای پیش بینی شده که در زمان دریافت نتایج قابل مشاهده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمرانی تأکید کرد: قبل از آغاز ثبت نام مصاحبه، حتما فرم رضایت‌نامه را دانلود و دفترچه راهنمای ثبت نام و راهنمای تصویری سامانه را مطالعه کنید.

نکته مهم: در صورت بروز هر گونه سؤال، ابهام یا اشکال، صرفاً از طریق سامانه «ارسال و پیگیری درخواست‌ها» نسبت به اعلام آن اقدام نمایید و از اشغال خطوط تلفن سنجش و پذیرش جداً اجتناب کنید. پاسخ‌ها معمولاً کمتر از 24 ساعت ارائه خواهند شد و شما می‌توانید از بخش «پیگیری و مشاهده پاسخ درخواست ارسالی» آن را مشاهده کنید.

جهت مشاهده دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام مصاحبه، ورود به سامانه نتایج آزمون و دریافت فرم رضایت نامه سرپرست این پیوند را فعال کنید.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱