کارشناس مسئول امور فرهنگی جامعه الزهرا(س) مطرح کرد:

برگزاری مسابقات فرهنگی و نمایشگاه در حاشیه مراسم اعتکاف بانوان معتکف جامعه الزهرا(س)

مراسم اعتکاف8

خانم حضرتی از برگزاری مسابقات فرهنگی در قالب‌های مختلف و راه اندازی دو نمایشگاه در حاشیه مراسم معنوی اعتکاف معتکفین جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم زینب حضرتی در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: مراسم معنوی اعتکاف معتکفین خانواده جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در مسجد امام حسین علیه السلام برگزار شد که علاوه بر انجام امور عبادی، برنامه‌های مختلف فرهنگی تبلیغی در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور 210 نفر از خانواده جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها از جمله اساتید، طلاب ایرانی و بین الملل، دانشجویان دانشکده هدی، دانش آموزان مجتمع هدی و کارمندان مجموعه در این مراسم، اظهار داشت: برنامه‌های فرهنگی تبلیغی تعریف شده در این ایام با رویکرد «جهاد تبیین» برنامه ریزی شد

کارشناس مسئول امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به اینکه در حاشیه مراسم معنوی اعتکاف، برنامه‌های فرهنگی متعددی برای معتکفین جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها برنامه ریزی شد، عنوان کرد: یکی از برنامه‌های فرهنگی برگزاری مسابقات در قالب‌های مختلف بود، از جمله هر روز از محتوای سخنرانی امام جماعت، مسابقه ای برگزار شد که به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

حضرتی ادامه داد: مسابقه «پای درس حضرت آقا» از دیگر مسابقات این ایام بود که هر روز یک دقیقه سخنرانی رهبر معظم انقلاب مدظله العالی منتشر می‌شد و مسابقه ای از محتوای سخنرانی ایشان طراحی و به برگزیدگان جوایز اهدا شد.

وی اضافه کرد: دو نمایشگاه با موضوعات «اندیشه مطهر» و «جهاد تبیین» در مسجد امام حسین علیه السلام برگزار شد که هر روز یک مسابقه از هر یک از نمایشگاه‌ها برگزار شد.

کارشناس مسئول امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به برگزاری مراسم مناسبتی از جمله جشن میلاد حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام، مراسم شهادت حضرت زینب علیهاالسلام، گفت: در مراسم جشن ولادت امام علی علیه‌السلام، استاد محمدرضایی به عنوان سخنران حضور داشت و در مراسم سوگواری شهادت حضرت زینب علیهاالسلام، استاد فخرروحانی و مادر شهید مصطفی موسوی از شهدای مدافع حضور حضور داشتند.

حضرتی در پایان یادآور شد: معتکفین جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در حاشیه مراسم معنوی اعتکاف، کمک‌های نقدی خود را برای مردم آسیب دیده در زلزله خوی و ساخت صحن حضرت زینب علیهاالسلام در کربلای معلا اهدا کردند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱