معاون تبلیغ و امور فرهنگی جامعه الزهرا(س) عنوان کرد:

برگزاری حلقه‌های هم‌اندیشی «جهاد تبیین» ویژه معتکفان جامعه‌الزهرا(س) در مسجد امام حسین(ع)

مراسم اعتکاف14

خانم شریفی از برگزاری 5 حلقه هم اندیشی با موضوع «جهاد تبیین» با حضور معتکفین جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در کارگروه های دانشجویی، دانش آموزی، طلاب، خانواده و امور بین الملل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم معصومه شریفی در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به حضور جمعی از معتکفین جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در مسجد امام حسین علیه‌السلام قم، عنوان کرد: یکی از برنامه‌های فرهنگی تبلیغی ویژه معتکفین این مسجد، تشکیل حلقه‌های هم اندیشی با موضوع «جهاد تبیین» بود.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها اظهار داشت: به طور کلی در سه روز اعتکاف، 20 حلقه هم اندیشی با موضوع «جهاد تبیین» با حضور معتکفین برگزار شد.

شریفی با بیان اینکه هدف از تشکیل حلقه‌های هم اندیشی، ایجاد مدلسازی جهاد تبیین بر اساس مخاطبان بود، افزود: در هر نویت، پنج حلقه هم اندیشی تشکیل شد و معتکفین در پنج کارگروه دانش آموزی، دانشجویی، طلاب، خانواده و طلاب بین الملل تقسیم بندی شدند.

وی با اشاره به حضور 40 دانش آموز، 15 دانشجو و 30 طلبه بین الملل در این مراسم، یادآور شد: حلقه‌های هم اندیشی با حضور اساتید راهبر از جمله استاد فخر روحانی، استاد طوسی، استاد شریفی، استاد اسماعیلی، استاد ملکان و استاد سلطانی در جهت ارائه راهکارهای عملیاتی کردن «جهاد تبیین» بر اساس مخاطبان دانش آموزی، دانشجویی، طلاب، خانواده و امور بین الملل تشکیل شدند.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها بیان داشت: در نخستین روز مراسم معنوی اعتکاف، حجت الاسلام والمسلمین مقدمی، استاد تاریخ انقلاب در حلقه‌های جهاد تبیین حضور یافت و ابتدا با طرح مسئله و اهمیت جهاد تبیین به رسالت طلاب اشاره کرد و در ارتباط با شیوه دشمن در ایجاد تحریفات در تاریخ انقلاب اسلامی به صورت نرم، به اهمیت جهاد تبیین در شفافیت حقایق پرداخت.

شریفی در پایان یادآور شد: یکی از برنامه‌های این ایام، برگزاری نشست معرفتی با موضوع «معرفت اعتکاف» بود که با حضور استاد حیدری مجد برگزار شد.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱