به همت اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا(س)؛

چهارمین مرحله طرح مطالعاتی حدیث‌خوانی اصول کافی برگزار می‌شود

اصول کافی مرحله چهارم

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری چهارمین مرحله طرح مطالعاتی حدیث‌خوانی کتاب شریف اصول کافی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، خانم سیده زهرا حسینی درگفتگو با واحد خبر، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان، اظهار داشت: اداره قرآن و حدیث جامعه الزهرا علیهاالسلام با هدف آشناسازی بانوان طلبه با متون حدیثی و ایجاد انس و الفت با کلام ائمه اطهارعلیهم‌السلام، دوره جدید طرح مطالعاتی «حدیث خوانی کتاب شریف اصول کافی» را اجرا می‌کند.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام با اشاره به آغاز مرحله چهارم این طرح، عنوان کرد: چهارمین مرحله این طرح به اصول کافی، جلد اول، کتاب فضل العلم اختصاص دارد.

حسینی افزود: بانوان طلبه می‌توانند فایل سؤالات هر مرحله را از سایت و کانال های جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها دریافت و  پاسخنامه‌های خود را  به پست الکترونیک ذکر شده در دفترچه ارسال کنند.

وی، مهلت تحویل پاسخنامه مرحله چهارم را تا 31 اردیبهشت عنوان کرد و یادآور شد: علاقه‌مندانی که از مراحل  قبل باز مانده‌اند، می‌توانند هر چهار پاسخنامه را تا تاریخ مذکور تحویل دهند؛ همچنین جهت دسترسی منسجم به سوالات و اخبار این طرح مطالعاتی در پیام رسان ایتا  عضو کانال به لینک  https://eitaa.com/jz_osulekafi شوند و جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۱۱۲۴۳۶ تماس بگیرند.

دانلود کتاب فضل العلم

جهت دریافت دفترچه سوالات مرحله چهارم اصول کافی اینجا را کلیک کنید.

جهت دریافت دفترچه سوالات مرحله سوم اصول کافی اینجا را کلیک کنید.

جهت دریافت دفترچه سوالات مرحله دوم اصول کافی اینجا را کلیک کنید.

جهت دریافت سوالات مرحله اول اصول کافی این پیوند را فعال کنید.

 

 تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱