ششمین فراخوان شرکت در دوره‌های مجازی کوتاه مدت معارف اسلامی

کارگاه‌های آموزشی آفلاین و آنلاین

فراخوان دوره‌های مجازی معارف اسلامی در بهار 1400 ویژه عموم بانوان از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم فهیمه الیاسی در گفتگو با واحد خبر، از برگزاری دوره‌های آموزشی اداره آموزش‌های کوتاه مدت، از نیمه اردیبهشت 1400 خبرداد و اظهار داشت: ششمین فراخوان ثبت نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های کوتاه مدت جامعه الزهرا علیهاالسلام به صورت مجازی در بهار 1400 اعلام می‌شود.

الیاسی افزود: سال گذشته، پس از شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، بستر ارائه آموزش‌های معارفی کوتاه مدت به صورت مجازی فراهم شد و برگزاری دوره‌های متنوع مجازی در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام یادآور شد: نخستین دوره‌های مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه، فروردین سال 1399 کلید خورد و تا کنون پنج فراخوان ثبت نام دوره‌های مجازی اعلام شده است.

وی با اشاره به آغاز ششمین فراخوان ثبت نام در دوره‌های مجازی معارف اسلامی در بهار 1400، گفت: در این فراخوان، 8 دوره کوتاه مدت معارفی و مهارتی به صورت آنلاین و 15 دوره به صورت آفلاین ارائه شده که در صورت به حد نصاب رسیدن هر دوره، برگزار خواهد شد.

الیاسی افزود: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره‌ها به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال گسترده متقاضیان و به جهت محدودیت ظرفیت دوره‌های آنلاین، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام تاکید کرد: فرآیند ثبت نام متقاضیان زمانی تکمیل می‌شود که هزینه دوره را پرداخت نموده و کد پیگیری دریافت کنند.

الیاسی، مهلت ثبت نام در این دوره را تا 5 اردیبهشت 1400 اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ 02532112330 تماس بگیرند و یا با شناسه کاربری مرکز آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی به آدرس borhan_center@ در پیام‌رسان ایتا مکاتبه کنند.

وی عنوان کرد: اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ها صرفا از طریق کانال ایتا به متقاضیان اعلام می‌شود و ضروری است متقاضیان و فراگیران محترم در کانال ایتا مرکز به آدرس https://eitaa.com/borhan_jz عضو شوند.

تصویر خبر

تصویر خبر

دوره های کوتاه مدت معارف اسلامی آنلاین 1400

دوره های کوتاه مدت معارف اسلامی آفلاین

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱