به مناسبت بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران؛

نمایشگاه مجازی کتاب در جامعه الزهرا(س) برگزار می‌شود

نمایشگاه کتاب مجازی

نمایشگاه مجازی کتاب با عرضه بیش از 980 عنوان کتاب با تخفیف ویژه برای طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام راه اندازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، روز 24 آبان، آغاز هفته کتاب و کتابخوانی است که از سال ۱۳۷۲ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ترویج کتابخوانی نامگذاری شده و امسال نیز بیست و هشتمین دوره هفته کتاب در دومین ماه فصل پاییز در سراسر کشور برگزار می‌شود.

امسال ۲۴ تا۳۰ آبان به عنوان زمان برگزاری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران است و «دانایی؛ مانایی» به عنوان شعار این دوره از هفته کتاب انتخاب شده است.

با توجه به شرایط بحرانی که به علت اپیدمی ویروس کرونا در جامعه به وجود آمده و لازم است تا افراد در قرنطینه خانگی باشند، کتابخوانی می‌تواند در پر کردن این اوقات نقش مهمی داشته باشد. از بین تمام سرگرمی‌هایی که می‌توان در روزهای قرنطینه انجام داد، کتاب خواندن بهترین پیشنهاد است.

هر سال به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه کتاب از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شد، امسال نیز به مناسبت فرارسیدن گرامیداشت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و به دلیل شرایط موجود، نمایشگاه مجازی کتاب راه‌اندازی می‌شود.

امسال به جای برپایی نمایشگاه حضوری در کتابخانه جامعه الزهرا علیهاالسلام، عناوین کتاب‌های موجود در نمایشگاه مجازی کتاب با قیمت فروش آنها ارائه شده طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام می‌توانند به صورت حضوری و یا غیرحضوری کتاب‌های مورد علاقه خود را خریداری کنند.

در این نمایشگاه، بیش از 980 عنوان کتاب با تخفیف ویژه برای طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام عرضه می‌شود.

کتابخانه جامعه الزهرا علیهاالسلام امکان ارسال کتب انتخابی طلاب را فراهم کرده است و بانوان طلبه جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 32112442 تماس بگیرند.

تصویر خبر

عناوین کتاب های عرضه شده با قیمت 1000 تا 3000 تومان

عناوین کتاب های عرضه شده با قیمت 3000 تا 7000 تومان

عناوین کتاب های عرضه شده با قیمت 7000 تا 30000 تومان

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱