محورهای شانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت تبیین شد

عکس نشست همایش دکترین مهدویت

نشست علمی پژوهشی «تبیین محورهای شانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت» با حضور اعضای هیأت علمی مؤسسه آینده روشن در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، نشست علمی پژوهشی «تبیین محورهای شانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت» با همکاری معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام و دبیرخانه دکترین مهدویت در سالن نشست‌های پژوهشگاه حضرت معصومه علیهاالسلام برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعید بخشی، عضو هیأت علمی مؤسسه آینده روشن و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدمهدی حائری پور، عضو هیأت علمی مؤسسه آینده روشن به تبیین محورهای همایش با موضوع «طرح کلی حرکت انبیاء و امامان از آغاز تا انجام» پرداختند.

در ادامه خانم دکتر موحدی، نماینده علمی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام در دکترین مهدویت سؤالاتی را درباره مؤلفه‌ها و معیارهای «طرح کلی»، فرق سیره با طرح کلی انبیاء و امامان و همچنین رابطه نگاه تمدنی به حرکت انبیاء با طرح کلی حرکت انبیاء مطرح کرد که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علاقه‌مندان جهت اطلاع از تفصیل این نشست علمی و  ارسال چکیده و مقالات خود از طریق دبیرخانه جامعه الزهرا علیهاالسلام در همایش دکترین مهدویت، می‌توانند به کانال مهدویت در پیام رسان سروش به نشانی @jz_d.m مراجعه کنند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱