آغاز ثبت‌نام دوره‌های مهارتی تبلیغ در قالب طرح شمیم

طرح شمیم

ثبت‌نام دوره‌های مهارتی تبلیغ در قالب طرح شمیم ویژه طلاب ترم چهار به بعد، مبلغان و فارغ‌التحصیلان از 12 تا 17 شهریور ماه انجام می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین حسین تهرانی روز دو‌شنبه در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: دوره‌های مهارتی طرح جامع تبلیغ شمیم همزمان با شروع ترم تحصیلی جدید از ابتدای مهر ماه آغاز می‌شود و طلاب ترم چهار به بعد، مبلغان و فارغ‌التحصیلان می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی، هدف از برگزاری این طرح را توانمندسازی و ارتقای سطح دانش و مهارت تبلیغی طلاب، تربیت نیرو جهت تبلیغ در مراکز مختلف با توجه به مخاطبان گوناگون و ارائه آموزش‌های کاربردی در زمینه‌های مختلف تبلیغی برشمرد.

حجت‌الاسلام‌و المسلمین تهرانی با بیان اینکه این طرح در دو سطح عمومی و تخصصی برگزار می‌شود، گفت: سطح عمومی این طرح  شامل مهارت‌های ارتباطی، سخنوری، روش بیان احکام، رسانه، مدح و رثا، کلاس‌داری و مهارت پاسخگویی است و شرکت‌کنندگان پس از گذراندن دوره عمومی می‌توانند در دوره تخصصی ثبت‌نام کنند.

وی تصریح کرد: غیبت بیش از سه جلسه موجب حذف شرکت‌کننده از کلاس های این دوره مهارتی می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی، زمان ثبت نام در این طرح را از 12 تا 17 شهریور ماه اعلام کرد و افزود: دوره عمومی این طرح از 23 شهریورماه آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام‌و المسلمین تهرانی با بیان اینکه علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند از ساعت ۷ تا ۱۴ با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۴۳۱ تماس بگیرند، اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آموزشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر به فایل ضمیمه مراجعه کنند.

برنامه دوره های عمومی و تخصصی مهارت تبلیغی «طرح شمیم»

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱