دبیر اجرایی گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها اعلام کرد:

ارسال بیش از صد تجربه به دبیرخانه چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها

تجربه نگاری1

الیاسی از ارسال بیش از صد تجربه به دبیرخانه چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها خبرداد و گفت: مهلت ثبت تجربه در فراخوان «تجربه‌نگاری خانواده بزرگ جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها» تا 31 شهریور تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم فهیمه الیاسی در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به فراخوان «تجربه‌نگاری خانواده بزرگ جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها» از سوی دبیرخانه گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، عنوان کرد: این فراخوان اواخر دی 1402 اعلام شد و تا کنون بیش از صد تجربه به دبیرخانه ارسال شده است.

دبیر اجرایی گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها به برگزاری کارگاه تجربه نگاری مجازی از سوی مرکز آموزش آزاد و مهارتی اشاره کرد و گفت: در این کارگاه، بیش از 20 نفر از خانواده جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها حضور داشتند و با اهمیت تجربه نگاری، انتخاب و بررسی سوژه‌ها، تکنیک‌های مصاحبه، تحلیل و فرایندنویسی آشنا شدند.

الیاسی به مصاحبه مجازی با 19 نفر از طلاب بین الملل شاخص با رعایت تنوع ملیت‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به تعداد و تنوع ملیت طلاب بین الملل جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، مصاحبه‌ها به صورت شفاهی انجام می‌شود و پس از بازنویسی و همسان سازی ادبیات نگارش در مجموعه آثار قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه منتظر ثبت تجربیات ارزشمند خانواده جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها هستیم، یادآور شد: به دلیل استقبال و درخواست برخی از مخاطبان مبنی بر کثرت تجربیات و عدم امکان تایپ در فرم‌های تعبیه شده، امکان ضبط فایل صوتی و ارسال از طریق شناسه کاربری @jz40ac در پیام رسان ایتا فراهم شده است‌.

دبیر اجرایی گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت ثبت تجربه می‌توانند به سامانه http://forms.jz.ac.ir/f_162/ مراجعه کنند و یا با شناسه کاربری @jz40ac در پیام رسان ایتا و شماره تلفن ۰۲۵۳۲۱۱۲۱۱۴ در ارتباط باشند.

الیاسی، مهلت ارسال آثار را تا 31 شهریور 1403 اعلام کرد و در پایان، بیان داشت: پس از دریافت همه آثار، یک جلد کتاب تجربه نگاری به صورت موضوع محور با استفاده از مجموعه تجربیات اشخاص شاخص و اثرگذار جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در سطح ملی و بین المللی تدوین و منتشر خواهد شد.

تصویر خبر

 

تجربه نگاری22

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱