بیانیه مشترک جامعه الزهرا و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در پاسداشت روز قدس

روز قدس 3

جامعه الزهرا علیهاالسلام و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در بیانیه مشترکی از اقشار مختلف مردم برای حضور دشمن شکن در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی، متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَ إِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ | (آیه ۳۹ سوره حج)

امروز جنایات وحشیانه و غیر انسانی رژیم کودک‌کش صهیونیستی یکی از بارزترین جنایات تاریخ بشریت است و حمله ددمنشانه به بیمارستان الشفاء غزه نشان از وجود خوی شیطانی در دل‌های حکام این رژیم نامشروع صهیونیستی است.

اکنون در سکوت شورای امنیت و مدعیان حقوق بشر در دنیا و دولت‌های غربی که همواره سیاست‌های شیطانی در قبال مسئله فلسطین داشته‌اند، شاهد فجیع‌ترین جنایات در نوار غزه و شهادت کودکان و زنان بی‌گناه هستیم‌.

امروز در فلسطین تقابل جبهه استکبار و اسلام به وضوح نمایان است. عرصه‌ای که در آن نبردی نابرابر بین ظالم و مظلوم در جریان است. در یک سو رژیمی ظالم و ستم‌کار و در سوی دیگر ملتی مظلوم و ستم‌دیده قرار گرفته است.

تجاوزگری رژیم غاصب و کودک‌کُش صهیونیستی بدان جا رسیده است که از روی عجز و ناتوانی، علاوه بر تکرار ظلم‌ها، جنایت‌ها و کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم فلسطین در غزه و کرانه باختری، جنایتی دیگر از نوع حمله به بیمارستان‌ها و قتل مجروحان و تعدی به زنان بی‌پناه را مرتکب شود.

این رژیم اشغالگر و نامشروع، با حمله به مراکز درمانی، علاوه بر نقض قوانین بین‌المللی در عدم حمله به مراکز غیرنظامی، رذالت و وحشی‌گری خود را به معرض نمایش جهانی قرار داده و دلهای مسلمانان جهان و محبان اهل‌بیت علیهم‌السلام را مالامال از کینه، نفرت و انتقام نموده است.

جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) ومرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کشور؛ضمن اعلام هم‌دردی با امت‌های مسلمان و محور مقاومت به ویژه ملت قهرمان و مظلوم فلسطین، رفتار ددمنشانه و ضد حقوق بشری رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به منازل و مراکز درمانی در غزه را محکوم نموده و از نهادهای بین‌المللی که ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند، انتظار داریم، ضمن احقاق حق ملت ستم‌دیده و دردکشیده فلسطین به ویژه زنان و کودکان بی پناه، و محکوم نمودن این حملات وحشیانه، جلوی تجاوزگری رژیم بی‌رحم صهیونیستی را بگیرند.

امسال در شرایطی به استقبال روز جهانی قدس و حمایت از ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین آماده می‌شویم که رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت همه جانبه دولت آمریکا و سکوت حکام مرتجع عربی، گستاخ‌تر از همیشه با هتک حرمت ماه مبارک رمضان و کشتار بی‌سابقه مردم غزه، جنایت دیگری علیه انسانیت مرتکب شده است.

بی‌شک تنها راه مقابله با استمرار این تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی، حضور آگاهانه امت‌های مسلمان و مردم بصیر ایران در راهپیمایی روز قدس و لبیک دوباره به تدبیر خردمندانه امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

لذا از همه مردم آزادی‌خواه جهان، به‌ویژه امت مومن و روز‌دار ایران و طلاب حوزه‌های علمیه دعوت به عمل می‌آید تا در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم فلسطین و محور مقاومت شرکت نمایند و بار دیگر طنین حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم جعلی، غاصب و اشغالگر صهیونیستی را سر داده و تجلی بخش نماد عینی وحدت و حمایت همه جانبه امت اسلامی از آرمان‌های فلسطین، این پاره تن اسلام و قدس شریف باشند.

وَلَيَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ | آیه ۴۰ سوره حج

 سیده زهره برقعی مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها

مجتبی فاضل مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱