تجلیل رئیس سازمان بسیج اساتید و طلاب کشور از مدیر جامعه‌الزهرا(س) و بانو مجتهده گل گیری

دیدار رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور 001

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی شاهرودی و مسئولان سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور با اهدای لوح از تلاش های ارزشمند و خالصانه مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و بانو مجتهده گل گیری قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی، همزمان با ایام الله دهه فجر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمود محمدی شاهرودی رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در حاشیه شورای معاونان و مدیران جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با سرکار خانم سیده زهره برقعی مدیر این مؤسسه علمی حوزوی دیدار کرد.

اطاعت از امام را در جامعه نهادینه کنیم/ بزرگترین مأموریت اساتید و طلاب بیسجی، جهاد فرهنگی است

رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در این دیدار ضمن تبریک ایام مبارک ماه رجب و ایام الله دهه فجر، یاد و خاطره قریب 4 هزار روحانی شهید و 6 طلبه شهید جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها را گرامی داشت و در ادامه عنوان کرد: چشم انداز ما در سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون همین روایت امام صادق علیه‌السلام است که فرمودند: «عُلَماءُ شيعَتِنا مُرابِطونَ فِي الثَّغرِ الّذي يَلي إبليسَ و عَفاريتَهُ، يَمنَعونَهُم عَنِ الخُروجِ عَلى ضُعَفاءِ شيعَتِنا و عَن أن يَتَسَلَّطَ عَلَيهِم إبليسُ و شيعَتُهُ؛ علماى شيعه ما، نگهبانان مرزى هستند كه در آن سويش ابليس و ديوهايش قرار دارند و [اين علما] جلوى يورش آنها به شيعيان ناتوان ما و تسلّط يافتن ابليس و پيروان او بر ايشان را می‌گيرند».

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی شاهرودی با اشاره به نقش هدایتی و صیانتی بسیج اساتید و طلاب در جامعه، خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که بسیج اساتید حوزه علمیه خواهران، امام جامعه زنان است و نقش هدایتگری را در جامعه دارد و در نقش صیانی نیز، اساتید بسیجی می توانند در بحث محتوا تأثیرگذار باشند.

وی با بیان اینکه بزرگترین مأموریت شما اساتید و طلاب بیسجی، جهاد فرهنگی است، عنوان کرد: ما شبیه مجموعه جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها را در کشور نداریم و این مجموعه علمی و نورانی می‌تواند خلأهای فکری و نیازهای جامعه به مباحث معرفتی، دینی و اخلاقی را پاسخ دهد.

رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در ادامه با بیان اینکه عده ای تلاش می‌کنند که حرف امام جامعه شنیده نشود، تصریح کرد: حق امام جامعه این است که سخنانشان شنیده شود و رسالت ما این است که حرف امام جامعه را به اقشار مختلف جامعه انتقال دهیم و اگر بتوانیم اطاعت از امام را در جامعه نهادینه کنیم، قدم بزرگی در جامعه برداشتیم.

اساتید بسیجی اتاق فکر ما هستند/ ثمرات جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها نتیجه فعالیت اساتید بسیجی و انقلابی است

خانم سیده زهره برقعی در این دیدار، ضمن خیرمقدم به میهمانان، به جایگاه ویژه بسیج اساتید جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و حوزه های علمیه خواهران اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج اساتید حوزه‌های علمیه خواهران تا کنون فعالیت های قابل توجهی داشته اند و به صورت جهادی وارد میدان شدند، گرچه تا کنون عنایت‌های ویژه ای به بسیج اساتید و طلاب شده، اما نیاز است مورد حمایت بیشتری قرار بگیرند.

مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها اظهار امیدواری کرد زحمات و تلاش‌های ارزشمند اساتید و طلاب در کارگروه های تعریف شده مورد بهره برداری قرار بگیرد و شاهد بازخورد اجتماعی این فعالیت‌ها در جامعه باشیم.

در این نشست، خانم طاهره حیدری مجد مسئول بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به فعالیت های این نهاد در طول دو سال گذشته، تصریح کرد: در طول دو سال گذشته که این مأموریت تعریف شد، همه بخش ها نهایت همکاری و حمایت را داشتند.

مسئول بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه اساتید بسیجی اتاق فکر ما هستند، تأکید کرد: ثمرات جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و حوزه‌های علمیه خواهران نتیجه فعالیت اساتید بسیجی و انقلابی است.

استاد حیدری مجد با بیان اینکه تلاش ما این است که منویات رهبر معظم انقلاب مدظله العالی اجرایی شود، گفت: اساتید می توانند در مباحث بصیرتی و شناختی نسبت به مباحث اصلی انقلاب اسلامی و دغدغه‌های رهبری فعالیت کنند تا مجموعه را با حداقل امکانات پیش ببرند.

در پایان این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی شاهرودی و مسئولان سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با اهدای لوح از تلاش‌های ارزشمند و خالصانه سرکار خانم برقعی و بانو مجتهده گل گیری در بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و حوزه‌های علمیه خواهران قدردانی کردند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱