رقابت بیش از 4 هزار داوطلب در آزمون ورودی جامعه الزهرا

آزمون ورودی 1401 اسلاید

بیش از 4 هزار داوطلب ورود به جامعه الزهرا علیهاالسلام امروز در آزمون سطوح دو، سه، چهار، سطح عالی فقه و بازپذیری به رقابت علمی با هم پرداختند.

 به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم اشرف السادات ارمکان، مدیر سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام در حاشیه برگزاری آزمون ورودی سال 1402-1401 که به دو صورت مجازی در سطوح دو، سه و بازپذیری و به صورت حضوری در سطح چهار و دوره عالی فقه و اصول برگزار شد، عنوان کرد: امروز بیش از 4 هزار نفر در آزمون ورودی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در دو نوبت صبح و عصر شرکت می کنند.

وی افزود: در این آزمون بیش از 2 هزار و 300 نفر متقاضی ورود به سطح دو تحصیلی هستند، همچنین بیش از هزار و 460 نفر در آزمون ورودی سطح سه در 14 رشته تحصیلی شرکت می کنند.

ارمکان اضافه کرد: بیش از 200 بانوی طلبه متقاضی شرکت در آزمون ورودی سطح چهار در 6 رشته تحصیلی شامل تفسیر تطبیقی، تفسیر علوم و معارف قرآن، فقه خانواده، کلام اسلامی، حکمت متعالیه و تاریخ و سیره پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم و همچنین دوره عالی فقه و اصول بودند. 

وی یادآور شد: امروز آزمون ورودی سطح دو، سه و بازپذیری به صورت مجازی برگزار شد، اما داوطلبان آزمون ورودی سطح چهار و دوره عالی فقه و اصول در جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها حضور یافتند و در این آزمون شرکت کردند.

گفتنی است، نتایج آزمون سطح دو، سه و بازپذیری 22 خرداد ماه و نتایج آزمون سطح چهار و دوره عالی فقه 31 خرداد ماه اعلام می شود. پذیرفته شدگان در این آزمون پس از قبولی در مصاحبه به صورت رسمی به عنوان طلبه در جامعه الزهرا علیهاالسلام مشغول به تحصیل می شوند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱