تقویت تعاملات آموزشی و پژوهشی جامعه الزهرا و المصطفی

دیدار مدیر جامعه الزهرا با رییس المصطفی (9)

در دیدار مدیران جامعه الزهرا علیهاالسلام و جامعه المصطفی صلی‌الله علیه و آله بر تقویت تعاملات و ارتباطات علمی، آموزشی و پژوهشی این دو نهاد حوزوی تأکید شد.

 

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم سیده زهره برقعی، مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام پیش از ظهر امروز با حضور در جامعه المصطفی العالمیه صلی‌الله علیه و آله با حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی عباسی، رئیس این نهاد حوزوی دیدار و گفتگو کرد.

طرفین در این دیدار با تبریک سال جدید و فرارسیدن ماه قرآن، بر تقویت تعاملات و ارتباطات علمی، آموزشی و پژوهشی تأکید کردند.

بررسی راهکارهای افزایش پذیرش در بخش بین‌الملل، توجه ویژه به مباحث حمایتی از طلاب بین‌الملل به‌ویژه در بخش خواهران، ارائه برنامه‌های فرهنگی متناسب با طلاب کشورهای مختلف، بازخوانی تبلیغ بین‌الملل با توجه به ظرفیت‌های موجود در جامعه الزهرا و جامعه المصطفی، توجه به ظرفیت دیپلماسی فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه، انعقاد  تفاهم نامه ها و توافق نامه های همکاری در زمینه های تخصصی، تبادل تجربه های مدیریتی و اجرایی در بخش های گوناگون و پشتیبانی از مصوبات کارگروه تربیتی شورای عالی نهادهای حوزوی از مهمترین مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

گفتنی است، خانم ها حقانی معاون پژوهش، ضرابی مشاور عالی مدیر، نجم مشاور مدیر در امور برنامه ریزی، حجج اسلام والمسلمین سعیدی معاون اداری مالی، برزو معاون فرهنگی تبلیغی، اندیشه مدیرکل حوزه مدیریت، بنکدار مدیرکل دفتر بین الملل و موسوی تبار مشاور مدیر در امور بین الملل سرکار خانم برقعی را در این دیدار همراهی کردند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱