کانون طلاب و دانش‌آموختگان جامعه‌‌الزهرا در اصفهان راه‌اندازی می‌شود

همایش خانواده پایدار-کرمان

مقدمات راه اندازی کانون طلاب و دانش‌آموختگان جامعه‌‌الزهرا در اصفهان با سفر مدیران و کارشناسان فرهنگی به این استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، سیده ربابه داودالموسوی، مدیرکل امور فرهنگی با اشاره فراهم شدن مقدمات راه‌اندازی کانون طلاب و دانش‌آموختگان جامعه‌‌الزهرا علیهاالسلام در استان اصفهان، گفت: در همین راستا مدیران و کارشناسان فرهنگی جامعه الزهرا علیهاالسلام در سفری به این استان، ضمن شناسایی دانش‌آموختگان فعال، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود را مورد ارزیابی و زمینه‌‌های راه‌اندازی نخستین کانون استانی دانش‌آموختگان این موسسه علمی را ایجاد کردند.

وی با اشاره به تأکید مدیر محترم جامعه الزهرا علیهاالسلام مبنی بر راه‌اندازی کانون‌های استانی دانش‌آموختگان اظهار داشت: ایجاد زمینه‌های مناسب جهت ارتقا و تقویت روحیه و بنیه فرهنگی، تبلیغی، تربیتی، علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی طلاب و دانش‌آموختگان مستعد جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از جمله اهداف تشکیل کانون‌های استانی است.

مدیرکل امور فرهنگی ایجاد شبکه‌ای فعال برای ارتباط موثر در زمینه های مختلف و بهره‌مندی از ظرفیت متقابل جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و طلاب را از دیگر اهداف راه‌اندازی کانون‌های استانی عنوان کرد و اظهار داشت: در جلسه با طلاب و دانش‌آموختگان فعال استان اصفهان، اساسنامه تیپ کانون‌های استانی بازخوانی و به سوالات ایشان پاسخ داده شد.

وی ادامه داد:  کانون دانش‌آموختگان استان اصفهان پس از تصویب و ابلاغ حکم تشکیل کانون به اعضای هسته مرکزی این استان توسط مدیر محترم جامعه الزهرا علیهاالسلام آغاز به کار خواهد کرد.

داوود الموسوی ضمن دعوت از طلاب و دانش‌آموختگان فعال در دیگر استان‌ها برای مشارکت و همکاری در برپایی کانون‌های استانی تاکید کرد: تشکیل کانون‌های دانش‌‌آموختگان در استان های دیگر نیز در دستور کار معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام قرار دارد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱