آغاز ثبت نام 23 دوره عمومی و تخصصی قرآنی و حدیثی ویژه تابستان 1400

دوره های مجازی قرآنی و حدیثی

فراخوان ثبت نام در 23 دوره عمومی و تخصصی قرآنی و حدیثی جامعه الزهرا علیهاالسلام ویژه علاقه مندان آموزش معارف قرآنی و حدیثی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی، خانم سیده زهرا حسینی در گفتگو با واحد خبر، ضمن گرامیداشت و تبریک دهه کرامت، اعلام کرد: اداره قرآن و حدیث جامعه الزهرا علیهاالسلام با هدف بهره‌مندی از فضای مناسب آموزش فوق‌برنامه در جهت انس بیشتر طلاب و همچنین معرفت‌افزایی نسبت به معارف ناب قرآن و عترت در متون معتبر قرآنی و حدیثی، دوره‌های متنوعی را برنامه‌ریزی و در اختیار طلاب علاقه‌مند قرار داده است.

سرپرست اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: در این فراخوان، دوره‌های «عمومی» آموزش قرآن و حدیث شامل دوره‌های کارگاهی روان‌خوانی، تجوید، ترتیل خوانی، حدیث خوانی اصول کافی،آشنایی با علوم حدیث،  معارف نهج البلاغه و معارف صحیفه سجادیه و دوره های مختلف حفظ قرآن کریم هستند.

حسینی افزود: در دوره‌های «تخصصی» قرآن و حدیث، مهارت‌های بیان تفسیر قرآن کریم (مقدماتی و تکمیلی)، تربیت مربی حفظ قرآن کریم، تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی ویژه طلاب بین الملل و طلاب ایرانی ساکن قم، تربیت مروج ‌نهج‌البلاغه (مقدماتی و تکمیلی)  و تربیت مروج صحیفه سجادیه (مقدماتی و تکمیلی) ارائه می‌شود.

وی یادآور شد: با توجه به شرایط به وجود آمده از بیماری کرونا، تمامی دوره‌ها به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد و شرایط بهر‌ه‌مندی عموم طلاب حضوری و غیرحضوری جامعه الزهرا علیهاالسلام از دوره‌های مجازی قرآنی و حدیثی به صورت برخط فراهم شده است.

سرپرست اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام گفت: تشکیل هر کدام از دوره‌های فراخوان شده در جدول ثبت نام، منوط به حدنصاب رسیدن تعداد افراد ثبت نامی است که پس از انجام ثبت‌نام‌ها به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

حسینی، مهلت ثبت نام در این دوره‌ها را تا 5 تیر اعلام کرد و بیان داشت: این دوره‌ها از 15 تیرماه آغاز می‌شوند و ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سامانه http://qh.jz.ac.ir امکان پذیر است.

وی اضافه کرد: در پایان ثبت نام،  پیامکی حاوی کد رهگیری برای مخاطبان ارسال می‌شود که بانوان طلبه باید این کد را ذخیره کرده و در صورت تشکیل دوره، جهت پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام از آن استفاده کنند.

تلفن تماس برای کسب اطلاعات بیشتر هر روز 8 تا 12: 32112436-  32112088 -32112548

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱