از سوی اداره هماهنگی مجتمع آموزشی امام رضا(ع) صورت گرفت:

اجرای طرح ساماندهی مراکز استقرار اساتید

استراحت اساتید

رئیس اداره هماهنگی مجتمع آموزشی امام رضا علیه‌السلام از اجرای طرح ساماندهی مراکز استقرار اساتید مدارس علمیه و مراکز آموزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم زهرا احسانی روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: طرح ساماندهی مراکز استقرار اساتید مدارس علمیه و مراکز تخصصی، در راستای تحول و بهسازی فضای آموزشگاه امام رضا علیه‌السلام اجرا شد.

رئیس اداره هماهنگی مجتمع آموزشی امام رضا علیه‌السلام تصریح کرد: ساماندهی مراکز استراحت اساتید مدارس و مراکز آموزشی مستقر در آموزشگاه با رویکرد اقتصاد مقاومتی و تکیه بر اموال و تجهیزات موجود انجام شد.

احسانی با بیان اینکه این تحول با استقبال، رضایت و قدردانی اساتید و مدیران مدارس قرار گرفت، یادآور شد: همچنین معاونت محترم اداری مالی در بازرسی و مقایسه قبل و بعد از ساماندهی، تلاش‌ها وتغییرات صورت گرفته را قابل تقدیر دانست.

وی با بیان اینکه پنج مرکز استراحت برای اساتید مدارس و مراکز آموزشی در این آموزشگاه وجود دارد، یادآور شد: اجرای این طرح به مدت یک هفته و به صورت تمام وقت به طول انجامید و روز گذشته به اتمام رسید.

رئیس اداره هماهنگی مجتمع آموزشی امام رضا علیه‌السلام در پایان از همکاری و زحمات ارزنده نیروهای خدمات از جمله خواهران و برادران قدردانی کرد.

 

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱