مدیر جامعه الزهرا:

خانواده‌ها نگران نباشند/ تسهیلات ویژه جامعه الزهرا برای طلاب

مدنی

مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام از اعطای مرخصی ویژه به طلاب این موسسه برای رفع نگرانی خانواده ها در قبال سلامتی فرزندانشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمودمدنی در گفتگو با واحد خبر با اشاره به اینکه وضعیت بهداشتی استان و مراکز آموزشی از سوی مسئولان مربوطه پیگیری و رصد می‌شود، گفت: تاکنون در جامعه الزهرا علیهاالسلام هیچ مورد مشکوک به بیماری در بخش طلاب ایرانی و غیرایرانی گزارش نشده است.

مدیر جامعه الزهرا افزود: برای رفع نگرانی برخی خانواده‌ها تسهیلات ویژه‌ای برای طلاب در نظر گرفته‌ایم تا بتوانند از مرخصی خاص استفاده و برنامه های علمی و آموزشی خود را در کنار خانواده پیگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای طلاب بخش بین‌الملل هم با وجود اینکه همه تدابیر بهداشتی و پیشگیری آنان رعایت می شود برنامه‌های ویژه ای در نظر گرفته شده تا بتوانند از فرصت‌های پیش رو استفاده کنند.

مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: بخش اداری این موسسه علمی تابع تصمیم مراجع ذیصلاح در استان است و در صورتی که از سوی مسئولان تدبیری برای نظام اداری اتخاذ شود در جامعه الزهرا علیهاالسلام نیز اجرا می شود.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱