آغاز ثبت نام دوره‌های حضوری و مجازی قرآنی و حدیثی نیمسال دوم 99-1398

دوره های قرآنی و حدیثی

ثبت نام دوره‌های حضوری و مجازی قرآنی و حدیثی ویژه نیمسال دوم 99-1398 جامعه الزهرا علیهاالسلام در دو سطح عمومی و تخصصی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم طیبه سادات طباطبایی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، اعلام کرد: اداره قرآن و حدیث جامعه الزهرا علیهاالسلام به منظور انس بیشتر طلاب و معرفت‌افزایی نسبت به معارف ناب قرآن و عترت، دوره‌های متنوعی را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: ثبت نام دوره‌های حضوری و مجازی  قرآنی و حدیثی در نیمسال دوم 99-1398 و در دو سطح عمومی و تخصصی ویژه  طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام از 5 بهمن آغاز شد و تا 15 بهمن ادامه دارد.

طباطبایی تصریح کرد: دوره‌های عمومی آموزش قرآن و حدیث شامل دوره‌های روان‌خوانی، تجوید و طرح‌های مختلف حفظ است، در دوره‌های تخصصی قرآن و حدیث نیز دوره‌های تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی، تربیت مروج تفسیر قرآن کریم، تربیت مربی ‌نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه ارائه می‌شود.

وی بیان داشت: طلاب جهت شرکت در دوره‌های حضوری پس از مشاهده برنامه‌ها می‌توانند جهت ثبت نام اقدام کنند.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام یادآور شد: بنابه تعاملات صورت گرفته بین اداره قرآن و حدیث و مرکز آموزش مجازی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، شرایط بهره‌‌مندی عموم طلاب حضوری و غیرحضوری از دوره‌های مجازی قرآن و حدیث به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم شده است و طلاب شهرستانی می‌توانند این دوره‌ها را به اقتضای علاقه و نیاز خود ثبت نام و شرکت کنند. 

طباطبایی ادامه داد: تشکیل هر یک از دوره‌ها منوط به حد نصاب رسیدن تعداد افراد ثبت نامی است که پس از انجام ثبت‌نام‌ها با ارسال پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

وی یادآور شد: ثبت نام دور‌های قرآنی و حدیثی اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا علیهاالسلام تنها از طریق مراجعه به سامانه http://qh.jz.ac.ir امکان‌پذیر است؛ در صورت نیاز به همراهی در مراحل ثبت نام یا پرسشی پیرامون برنامه‌ها با شماره تلفن 32112355 تماس بگیرید و یا به سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی مراجعه کنید.

جدول فراخوان دوره‌های اداره قرآن و حدیث در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398

نکات لازم جهت ثبت نام در دوره های حضوری قرآن و حدیث

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱