از سوی دبیرخانه دائمی بیانیه گام دوم معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد:

تمدید مهلت ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر منویات رهبری

گروه پژوهشی بیانیه گام دوم انقلاب

مهلت ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر منویات رهبری در دبیرخانه دائمی بیانیه گام دوم انقلاب تا 31 تیرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم ریحانه حقانی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دوره تربیت پژوهشگرمنویات رهبری به همت دبیرخانه دائمی بیانیه گام دوم زیر نظر معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: با توجه به استقبال پژوهشگران و طلاب از دوره تربیت پژوهشگر منویات رهبری، مهلت ثبت نام در این دوره تا 31 تیرماه تمدید شد.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: اساتید، پژوهشگران، طلاب سطح سه و چهار، مبلغان و فارغ‌التحصیلان ایرانی و غیرایرانی (جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، دانشکده هدی، مجتمع هدی و مراکز علمی همسو) می‌توانند برای شرکت در این دوره ثبت نام کنند.

حقانی یادآور شد: طلاب و فارغ التحصیلان سطح دو جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در صورت داشتن شرایط خاص پذیرفته می‌شوند، همچنین طلاب مراکز همسو و دانشجویان در صورت تأیید در کمیسیون پذیرفته می‌شوند.

وی با اشاره به فرایند پذیرش پژوهشگر در این دوره، گفت: متقاضیان، فرم ثبت نام را از سایت دریافت کرده و پس از تکمیل به نشانی الکترونیکی pajohesh@jz.ac.ir ارسال کنند.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اضافه کرد: احراز شرایط اولیه، شرکت پژوهشگر در مصاحبه اولیه معاونت پژوهش، معرفی افراد حائز شرایط به دبیرخانه بیانیه گام دوم و ثبت نام نهایی را از جمله فرایند پذیرش پژوهشگر در این دوره است.

حقانی با اشاره به وظایف شرکت کنندگان در این دوره، افزود: شرکت کنندگان باید تعهد ۴۰ ساعت حضور ماهیانه برای فعالیت و مطالعه پژوهشی منویات رهبری را داشته باشند و در جلسات علمی با حضور استاد به مدت ۳۲ ساعت (۱۶ جلسه) در طول یک نیمسال شرکت کنند.

وی تصریح کرد: شرکت در نشست‌ها و کارگاه‌های عمومی و تخصصی منویات رهبری، ارائه تحقیقات و مقالات علمی متناسب با طول دوره، واگذاری حقوق معنوی و بهره‌برداری آثار پژوهشی نگارش یافته اعم از مقاله و طرح پژوهشی به معاونت پژوهش جامعه و ارائه گزارش تفصیلی ماهانه پیشرفت تدوین مقاله به دبیرخانه پس از تأیید استاد راهنما از جمله وظایف شرکت کنندگان در این دوره است.

حقانی همچنین به حمایت‌ها و مزایای این دوره اشاره کرد و حمایت مادی متعارف نسبت به آثار مورد تأیید اساتید، اولویت در استفاده از امکانات و ابزارهای پژوهشی جامعه، معرفی محققان برتر به مراکز پژوهشی از جمله پژوهشگاه جامعه به عنوان پژوهشگر پروژه‌ای منویات رهبری و تجلیل از برگزیدگان دوره را از جمله حمایت‌ها و مزایای این دوره برشمرد.

وی افزود: اولویت چاپ مقالات تأیید شدة دانش‌پژوهان در نشریات علمی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، ارائه مشاورة پژوهشی برای تدوین و ارتقای سطح علمی مقالات، اولویت شرکت در طرح‌ها و کلان‌پروژه‌های پژوهشی منویات رهبری، عضویت در پژوهشکده مجازی معاونت پژوهش و اعطای گواهی پایان دوره از دیگر مزایای شرکت در این دوره است.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با اشاره به اینکه دوره تربیت پژوهشگر منویات رهبری از هفته اول مهر ۹۸ آغاز می‌شود، اظهار داشت: ان‌شاءالله نظر به فرمایشات رهبری، گام دوم، انقلاب اسلامی را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه) هست» نزدیک خواهد کرد.

جهت دریافت فرم تکمیل ثبت نام در دوره تربیت پژوهشگر منویات رهبری این پیوند را فعال کنید.

 جهت دریافت فرم تکمیل ثبت نام در دوره تربیت پژوهشگر منویات رهبری این پیوند را فعال کنید (پی دی اف).

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱