آغاز ثبت نام بن خرید کتاب ویژه طلاب و اساتید حوزه

نمایشگاه کتاب

ثبت‌نام بن کارت کتاب طلاب و اساتید حوزه ویژه بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران از امروز آغاز و تا ۲۴ فروردین ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، ایوب دهقانکار، سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره آغاز زمان ثبت‌نام دریافت بن خرید کتاب گفت: ثبت‌نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب از روز سه‌شنبه (۲۰ فروردین ماه) آغاز می شود و تا پایان روز شنبه (۲۴ فروردین ماه) به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

دهقانکار از افزایش ۵۰ درصدی یارانه خرید کتاب در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و اظهار کرد: با تلاش‌ها و پی‌گیری‌های صورت گرفته از سوی معاونت امور فرهنگی، مساعدت وزیر محترم و پی‌گیری‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یارانه خرید کتاب ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ادامه داد: بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۹۰ هزار تومان است و ۶۰ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی تأمین خواهد کرد.

وی افزود: موجودی بن کارت های اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه 400 هزار تومان است که 200 هزار تومان آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 200 هزار تومان نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت آنلاین پرداخت می‌شود.

دهقانکار ادامه داد: بن کارت ها فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارتخوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

دانشجویان، طلاب و اساتید می‌توانند برای کسب آگاهی بیشتر و  اطلاع از شرایط و نحوه ثبت‌نام به سایت TIBF.IR مراجعه کنند.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱