به همت اداره دانش‌آموختگان برگزار شد:

دوره‌های مهارت‌افزایی تبلیغی و ارتباطی دانش‌آموختگان استان مرکزی

دوره های مهارت افزایی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، دوره مهارت‌های تبلیغی و ارتباطی فارغ‌التحصیلان استان مرکزی از سوی اداره دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و با همکاری مرکز مدیریت شهر اراک برگزار شد.

این دوره که در 7 جلسه و بیش از 14 ساعت در روزهای سه شنبه به طول انجامید، در راستای اجرای طرح شمیم فارغ التحصیلان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار شد و حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی عباسی به ارائه درس و بحث پرداخت.

دوره مهارت های تبلیغی و ارتباطی تا کنون در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، مازندران و گلستان برگزار شده است و دانش‌آموختگان استان مرکزی به عنوان ششمین استان از دوره‌های مهارت های تبلیغی و ارتباطی بهره‌مند شدند.

همچنین اداره دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در استان‌های تهران و البرز اقدام به برگزاری همایش خانواده پایدار 1 و 2 کرده است.

به منظور تکمیل طرح شمیم استانی، دوره‌های مجازی با موضوع مباحث اعتقادی به همت اداره دانش‌آموختگان و با همکاری مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری برنامه ریزی شده که مباحث کلاس‌های مجازی با اساتید مجرب به صورت ضبط استودیویی از نیمه دوم سال در حال پیگیری و ضبط است و امید است که با آغاز سال تحصیلی جدید،  این طرح به مرحله اجرایی برسد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱