تمدید مهلت ثبت نام طرح تامین آتیه کارکنان جامعه الزهرا تا 25 بهمن

طرح تامین آتیه

رییس اداره رفاه و تعاون جامعه الزهرا علیهاالسلام از تمدید مهلت ثبت نام طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری کارکنان این مجموعه تا 25 بهمن خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حسین بهرامشاهی در گفتگو با واحد خبر از تمدید مهلت ثبت نام طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری کارکنان این مجموعه تا 25 بهمن خبر داد.

رییس اداره رفاه و تعاون با اشاره به مصوبه شماره ۲۴ شورای مدیران مورخ ۵ آذرماه ۹۶ با موضوع دستورالعمل سرمایه‌گذاری تامین آتیه کارکنان گفت: براساس این مصوبه، اداره رفاه با ۸ شرکت بیمه‌گراصلی وارد مذاکره شد و پس از بررسی شرایط، طرح‌ها و تخفیفاتی که شرکت‌های بیمه‌گر مطرح کردند، شرکت «بیمه ما» به لحاظ شرایط و مزایای مناسب‌تر در مقایسه با شرکت‌های دیگر انتخاب و قرارداد بیمه عمر وسرمایه‌گذاری با این شرکت منعقد شد.

وی افزود: با توجه به ماده یازدهم از فصل چهارم مصوبه شماره ۶۰ شورای سیاست‌گذاری حوزه‌های علمیه خواهران (سال ۱۳۹۴) بیمه عمر و حوادث کارکنان و افراد تحت تکفل آنها به صورت جداگانه، هرساله با یک شرکت بیمه معتبر منعقد می‌شود و با توجه به این که رویکرد اداره رفاه و تعاون در قرارداد بیمه عمرو سرمایه‌گذاری، الویت با سرمایه‌گذاری برای کارکنان است، طرح پیشنهادی شرکت «بیمه ما» که گرایش به سمت اندوخته بهتر برای کارکنان دارد انتخاب شد.

رییس اداره رفاه و تعاون افزود: از مزایای شرکت «بیمه ما» می توان به پرداخت سود ۹۱ درصدی مشارکت در منافع که ۶ درصد بیشتر از سایر شرکت‌هاست و همچنین قرار گرفتن در سطح یک توانگری مالی از بدو تاسیس تاکنون و پرداخت میانگین بالاترین سود تضمینی در بین شرکت‌های بیمه معادل ۲۷,۱۵درصد اشاره کرد.

وی ارائه دونوع پوشش بیمه عمر طرح جامع ومشترک را از ویژگی‌های این شرکت عنوان کرد و گفت: بهبود سطح معیشت و ایجاد تسهیلات رفاهی و تشویق به امر پس انداز و تامین آتیه کارکنان و خانواده ایشان در ایام بازنشستگی و از کارافتادگی از وظایف اداره رفاه وتعاون است که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در تحقق آن موثر خواهد بود. از این رو با عنایت به دستور مدیر محترم جامعه الزهرا علیهاالسلام و پیش‌بینی‌های صورت گرفته در دستورالعمل سرمایه‌گذاری آتیه کارکنان، ان‌شاءالله این امر محقق خواهد شد.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱