فراخوان شرکت در دهمین جشنواره بانو امین(ره)

دهمین جشنواره بانو امین

دهمین جشنواره بانو امین(ره) با محورهای ویژه «جهاد تبیین» و «اصلاح سبک اقتصادی خانواده در راستای شعار سال (مهار تورم رشد تولید)» ویژه اساتید، طلاب و دانش‌آموختگان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم ریحانه حقانی در گفتگو با واحد خبر، از فراخوان شرکت در دهمین جشنواره بانو امین(ره) خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره در راستای تجلیل از آثار برگزیده اساتید، طلاب و دانش‌آموختگان و همچنین تلاش در راستای ایجاد فضای سالم برای رقابت پژوهشی برگزار می‌شود.

معاون پژوهش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها به شرایط آثار دریافت شده در این جشنواره اشاره کرد و گفت: پایان‌نامه‌های دفاع شده سطح سه طلاب جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها درسال ۱۴۰۱-۱۴۰۲؛ گواهی مقالات چاپ شده یا برگزیده در جشنواره‌ها و همایش‌های ملی و فراملی در سال ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ و مقالات اساتید، پژوهشگران و طلاب در تمامی سطوح دو، سه و چهار به شرط عدم ارسال مقالات به نشریات، همایش‌ها و جشنواره‌ها در این جشنواره دریافت می‌شود.

حقانی به بخش ویژه این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: برای بخش ویژه این جشنواره، ایده‌ها، طرح‌ها و مقالات با محوریت «بخش جهاد تبیین» و «اصلاح سبک اقتصادی خانواده در راستای شعار سال (مهار تورم رشد تولید)» در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه داوری و ارزیابی مقالات در هر سطح علمی به صورت مجزا انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره به سامانه http://forms.jz.ac.ir/f_43/#gf_43 مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل و آثار خود را ارسال کنند.

معاون پژوهش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا 31 تیر 1402 اعلام کرد و گفت: دبیرخانه این جشنواره در دفتر همایش‌ها و جشنواره‌های علمی واقع در طبقه سوم کتابخانه جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها واقع است و شماره تلفن ۳۲۱۱۲۱۸۶-۰۲۵ در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 13 پاسخگوی طلاب و پژوهشگران است.

 تصویر خبر

جشنواره بانو امین 10

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱