با حضور اساتید و طلاب بسیجی جامعه‌الزهرا و حوزه‌های علمیه خواهران؛

همایش ملی «حوزویان بصیر» برگزار شد

بزرگداشت هفته بسیج (1)

همایش ملی «حوزویان بصیر» با حضور اساتید و طلاب بسیجی جامعه‌الزهرا(س) و حوزه‌های علمیه خواهران و تجلیل از 4 استاد بسیجی خانواده شهید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، همایش ملی «حوزویان بصیر» امروز (پنجشنبه، 3 آذر) با حضورمسئولان کشوری، اساتید، مبلغان و طلاب بسیجی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در تالار بیداری اسلامی این مؤسسه علمی حوزوی برگزار شد

در این همایش، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به فتنه اخیر و اغتشاشات صورت گرفته، به تبیین وظیفه بانوان طلبه بسیجی در فتنه ها اشاره کرد و مهم ترین وظیفه بانوان را جهاد تبیین در این عرصه دانست.

در ادامه آقای سیدهادی سیدافقهی، کاردار سابق سفارت ایران در لبنان، به تبیین تقابل راهبرد آمریکا و جمهوری اسلامی ایران پرداخت و وضعیت و تعامل آمریکا با خاورمیانه را در سه لایه تعامل با کل دنیا، منطقه غرب آسیا و کشور جمهوری ایران توضیح داد.

در این مراسم، چهار نفر از اساتید بسیجی خانواده شهدا از جمله خانم دلشاد همسر شهید حجت‌الاسلام والمسلمین قبله، خانم یوسفیان همسر شهید دهقانی، خانم مؤمنی مادر شهید و خانم عطارزاده مادر شهید مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱