توسعه همکاریهای علمی جامعةالزهرا با مراکز علمی نجف اشرف

دیدار خانم برقعی از مدارس نجف

در بازدید مدیرجامعةالزهرا سلام الله علیها از برخی مدارس علمیه خواهران نجف اشرف، سازوکار توسعه همکاریهای علمی این نهاد آموزشی و بین المللی خواهران طلبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم سیده زهره برقعی، مدیر و خانم ریحانه حقانی، معاون پژوهش جامعةالزهرا سلام الله علیها، در حاشیه سفر به کشور عراق به منظور شرکت در کنگره بین المللی امناءالرسل با حضور در مدارس علمیه خواهران نجف اشرف، از نزدیک با فعالیت های علمی و دانشی این مدارس علمیه آشنا شدند.

مدیرجامعه الزهرا سلام الله علیها در حاشیه این بازدید در گفت وگویی اظهارکرد: جامعه الزهرا آمادگی هر نوع تعامل و همکاری در زمینه های پژوهشی، تالیف مقالات و همکاری و مشارکت در برگزاری همایش ها را با مراکز علمی دیگر کشورها دارد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت برگزاری کارگاه های مهارتی و دانش افزایی در قالب دوره های کوتاه مدت حضوری و مجازی برای طلاب مدارس علمیه خواهران عراق در جامعه الزهرا علیهاالسلام وجود دارد.

خانم برقعی ادامه داد: با توجه به دسترسی محدود طلاب خواهر در کشور عراق به منابع و کتابخانه های مرجع، می توانیم در زمینه راه اندازی و استفاده از کتابخانه مجازی نیز با مدارس علمیه خواهران عراق همکاری و تعامل داشته باشیم.

وی تبادل استاد و دانش پژوه و استفاده از ظرفیت تبلیغی خواهران طلبه به ویژه در ایام اربعین را از دیگر فرصت های پیش روی جامعه الزهرا علیهاالسلام و حوزه علمیه خواهران عراق دانست. 

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱