برگزاری دومین دوره نویسندگی تبلیغی رسانه ای با رویکرد ایثار و مقاومت و شهادت

نویسندگی

مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری دومین دوره محصول محور نویسندگی تبلیغی ـ رسانه ای با رویکرد ایثار، مقاومت و شهادت ویژه طلاب، مبلغین، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، خانم حکمت نیا در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به برگزاری دومین دوره محصول محور نویسندگی تبلیغی ـ رسانه ای با رویکرد ایثار، مقاومت و شهادت ویژه طلاب و در راستای طرح جانشین پروری و استفاده از ظرفیت تبلیغ مجازی طلاب، مبلغین، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان اظهار داشت: این دوره روزهای دوشنبه ساعت 09:00 تا 10:30 از تاریخ 25 مهرماه به مدت 10 جلسه به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می شود.

مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام بیان داشت: هدف از برگزاری دوره های محصول محور رسیدن به خروجی های محتوایی تبلیغی – رسانه ای و ایجاد زیر ساختهای عرضه تولیدات دینی در عرصه فضای مجازی است.

وی در ادامه اظهار داشت: در پایان این دوره شرکت کنندگان قادر خواهند بود بر اساس میزان نوآوری و خلاقیت خروجی های محصول محور تبلیغی ـ رسانه ای با رویکرد ایثار، مقاومت و شهادت را تولید کرده و از آن در عرصه فضای مجازی استفاده نمایند.

مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی اعلام کرد: طلاب، مبلغان، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان می توانند با مراجعه به سامانه تبلیغ نوین و فضای مجازی به نشانی http://novin.jz.ac.ir در این دوره ثبت نام کنند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱