آغاز ثبت نام دوره‌های قرآنی و حدیثی در سال تحصیلی جدید

دوره های قرآنی و حدیثی جامعه الزهرا

ثبت نام دوره‌های قرآنی و حدیثی به صورت حضوری و مجازی در ترم اول تحصیلی 98-97 آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم طیبه سادات طباطبایی روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم و شهادت سالار شهیدان حضرت أباعبدالله االحسین علیه‌السلام، بیان داشت: اداره قرآن و حدیث با هدف بهره‌مندی از فضای مناسب آموزش فوق برنامه در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در جهت افزایش انس طلاب و همچنین معرفت‌افزایی نسبت به معارف ناب قرآن و عترت در متون معتبر قرآنی و حدیثی دوره‌های متنوع را برنامه‌ریزی و در اختیار طلاب علاقه‌مند قرار داده است.

مدیر کل تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام ادامه داد:  این دوره‌ها شامل دوره‌های عمومی آموزشی قرآنی و حدیثی شامل دوره‌های روان‌خوانی، تجوید، طرح‌های مختلف حفظ، دوره‌های تخصصی قرآن و حدیث شامل تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی، مهارت‌های بیان تفسیر قرآن کریم، تربیت مربی نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه است.

طباطبایی تصریح کرد: این دوره‌ها متناسب با برنامه‌های آموزشی طلاب برنامه‌ریزی شده تا بانوان طلبه بتوانند همزمان با تحصیل، حداکثر استفاده را از معارف قرآن و احادیث اهل بیت علیهم‌السلام ببرند.

وی یادآور شد: بنا بر تعاملات صورت گرفته اداره قرآن و حدیث با مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، برای اولین بار شرایط بهره‌مندی عموم طلاب حضوری و غیرحضوری از دوره‌های مجازی اداره قرآن به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم شده است.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام گفت: تشکیل هر یک از دوره‌های فراخوان شده در جدول برنامه‌ها منوط به رسیدن به حد نصاب تشکیل کلاس‌ها است که پس از انجام ثبت نام‌ها با پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

طباطبایی، مهلت ثبت نام در این دوره ها را تا 20 مهرماه عنوان کرد و اظهار داشت: طلاب جهت ثبت نام به سرای ثقلین مستقر در ورودی ساختمان شهید بهشتی رحمه‌الله‌علیه مراجعه کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32112355 تماس بگیرید.

 جهت دریافت برنامه دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی قرآن و حدیث در مهر 97 این پیوند را فعال کنید.

جهت مشاهده جدول دوره‌های آموزشی قرآن و حدیث در مهر 97 این پیوند را فعال کنید.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱