برگزاری اولین دوره محصول محور نویسندگی تبلیغی ـ رسانه ای با رویکرد اربعین حسینی

دوره نویسندگی

مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری اولین دوره محصول محور نویسندگی تبلیغی ـ رسانه ای با رویکرد اربعین حسینی ویژه طلاب، مبلغین، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، خانم حکمت نیا در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به برگزاری اولین دوره  محصول محور نویسندگی تبلیغی ـ رسانه ای با رویکرد اربعین حسینی ویژه طلاب، مبلغین ، کنشگران ، اساتید و دانش آموختگان اظهار داشت: این دوره روزهای چهارشنبه  ساعت 11:30 تا 13 از تاریخ 22 تیرماه ، به مدت 10 جلسه  به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می شود.

مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام اشاره کرد: هدف از برگزاری دوره های محصول محور رسیدن به خروجی های محتوایی تبلیغی ـ رسانه ای و ایجاد زیر ساختهای عرضه  تولیدات دینی در عرصه مجازی است. 

وی در ادامه اظهار داشت: در پایان این دوره شرکت کنندگان توانایی تولید محصولات تبلیغی ـ رسانه ای با رویکرد اربعین حسینی را بر اساس میزان نوآوری و خلاقیت پیدا می کنند.

مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی اعلام کرد: برگزاری دوره های محصول محور با توجه به استعدادهای طلاب، هویت طلبگی، به کارگیری استعدادها در مسیر رشد و تعالی و به پشتوانه بدنه طلاب توانمند و کارآمد صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد: طلاب، مبلغان، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان می توانند تا 15 تیرماه با مراجعه به سامانه تبلیغ نوین و فضای مجازی به نشانی http://novin.jz.ac.ir ضمن عضویت در سامانه تبلیغ نوین (بخش دوره ها) ثبت نام کنند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱