مدیر مدرسه علمیه تمام‌وقت خوابگاهی خبر داد:

برگزاری ترم تابستان آنلاین ویژه طلاب حضوری دوره عمومی

ترم تابستان آنلاین

مدیر مدرسه علمیه تمام‌وقت خوابگاهی گفت: طلاب خوابگاهی برای استفاده از اوقات فراغت تابستان می‌توانند در ترم تابستان آنلاین ثبت نام کنند.

به گزار ش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم نرگس خداشناس روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر با بیان اینکه ثبت نام و انتخاب واحد طلاب روزانه دوره عمومی در کلاس‌های ترم تابستان ۹۷ روزهای 3 و 4 تیرماه انجام می‌شود، عنوان کرد: کلاس‌های ترم تابستان 97 به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

مدیر مدرسه تمام‌وقت خوابگاهی افزود: از آنجا که طلاب خوابگاهی در ایام تابستان تعطیل هستند، به منظور استفاده بهتر از تعطیلات تابستان، برخی دروس ترم تابستان به صورت آنلاین و مجازی برگزار می‌شود.

خداشناس افزود: طلاب روزانه دوره عمومی می‌توانند در کلاس‌های حضوری و آنلاین شرکت کنند، اما طلاب خوابگاهی فقط مجاز به انتخاب واحد دروس آنلاین هستند.

وی با بیان اینکه بانوان طلبه، مجاز به انتخاب حداکثر ۴ واحد درسی هستند، گفت: 6 عنوان درسی به صورت آنلاین در این ترم ارائه می‌شود.

مدیر مدرسه علمیه تمام‌وقت خوابگاهی بیان داشت: ترم تابستان از ۲۰ مردادماه آغاز می‌شود و تا ۷ شهریور ادامه دارد، همچنین زمان برگزاری امتحانات این ترم، ۱۰ تا ۱۲ شهریورماه است که امتحانات دروس آنلاین نیز به صورت مجازی برگزار می‌شود.

خداشناس تصریح کرد: با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش مرکز آموزش مجازی در ترم تابستان 200 نفر است، اولویت با طلاب خوابگاهی است که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند.

جهت اطلاع از ثبت نام ترم تابستان 97 ویژه طلاب حضوری دوره عمومی، این پیوند را فعال کنید.

برنامه ترم تابستان

 

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱