اداره قرآن و حدیث اعلام کرد:

فراخوان ثبت نام در دوره تربیت مروج تفسیر قرآن کریم

قرآن کریم

فراخوان ثبت نام در دوره تربیت مروج تفسیر قرآن کریم از سوی اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم طیبه سادات طباطبایی روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر، اظهار کرد: دوره‌تخصصی تربیت مروج قران کریم به همت اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در نیمسال اول 98 برگزار می‌شود.

 مدیر کل امور تربیتی افزود: با توجه به ضرورت ارائه معارف قرآن کریم و تأکید رهبر معظم انقلاب مدظله العالی بر این امر مهم، اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با هدف ارتقای توانمندی طلاب در تبیین معارف قرآن کریم، دوره‌ تخصصی تربیت مروج تفسیر قرآن کریم را در ترم جاری فراخوان کرده است و طلاب می‌توانند جهت شرکت در این دوره‌ ثبت نام کنند.

وی افزود: این دوره با همکاری ستاد عالی تفسیر قرآن کریم زیر نظر استاد حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی و با حضور اساتید مجرب و با سرفصل‌هایی نظیر قالب‌های بیان تفسیر، اصول و قواعد کاربردی، روش برداشت از قرآن مجید، روش دسته‌بندی آیات قرآن کریم، روش ترجمه قرآن و نقدآموزی بر ترجمه‌های موجود برگزار می‌شود.

طباطبایی مهلت ثبت نام در این دوره‌ را تا ۲5 مهرماه ۱۳۹۸ عنوان کرد و اظهار داشت: ثبت نام این دوره همزمان با سایر دوره‌های اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا علیهاالسلام تنها از طریق مراجعه به سامانه http://qh.jz.ac.ir امکان‌پذیر است.

در صورت نیاز به همراهی در مراحل ثبت نام یا پرسشی پیرامون این دوره، با شماره تلفن‌  ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرید و یا به سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی مراجعه کنید.

جهت اطلاع از جدول زمان بندی دوره تربیت مروج تفسیر و سایر دوره‌های اداره این پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱