امضای تفاهم نامه همکاری میان ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا

انعقاد تفاهم نامه همکاری جامعه الزهرا با ستاد مبارزه با مواد مخدر (3)

ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا علیهاالسلام در راستای همکاری های آموزشی، فرهنگی، تبلیغی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، تفاهم نامه همکاری بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا علیهاالسلام پیش از ظهر چهارشنبه 22 خردادماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود مدنی، مدیر جامعه الزهرا(س) و سردار سعید منتظرالمهدی، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر امضا شد.

 این تفاهم نامه در راستای همکاری های آموزشی، فرهنگی، تبلیغی و پزوهشی و به مدت 2 سال بین دو نهاد به امضا رسید.

 برنامه ریزی و اجرای مشترک طرح های آموزشی، فرهنگی، تبلیغی و پژوهشی در عرصه های پیشگیری، اطلاع رسانی، آگاه سازی و توانمندسازی، همکاری در برگزاری مشترک همایش ها و نشست های علمی متناسب با موضع تفاهم نامه و تجلیل از فعالان و الگوهای برتر در عرصه پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی برخی از مواد مورد توافق طرفین بود.

 بهره مندی از استادان و محققان طرفین جهت تبادل اطلاعات، انجام پروژه های علمی، برگزاری کارگاه ها و دوره های پژوهشی و آموزشی، برگزاری دوره های مقدماتی و تکمیلی تربیت نیروهای متخصص پیشگیری از اعتیاد ویژه دانش آموختگان جامعه الزهرا(س)، ایجاد زمینه آموزش های پیشگیرانه و توانمندسازی طلاب و مبلغان جامعه الزهرا(س) و معرفی نیازها و اولویت های پژوهشی در موضوعات مرتبط جهت انجام پژوهش در قالب های مقاله، کتاب، پایان نامه و ... از دیگر بندهای تفاهم نامه بود.

 همچنین طرفین در این تفاهم نامه توافق کردند در تأمین محتوای مکتوب و دیجیتال مجلات و نشریات مختلف در دست انتشار طرفین مشارکت داشته و حمایت و پشتیبانی لازم از اعزام مبلغان آموزش دیده در طول سال با هدف پیشگیری، اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی مردم را داشته باشند.

 حمایت و پشتیبانی از پایان نامه های کارشناسی ارشد(سطح3) یا دکتری(سطح4) و ایجاد زمینه دستیابی دو مجموعه به منابع و اسناد علمی مورد نیاز و بهره گیری از کتابخانه های طرفین نیز آخرین بندی بود که در تفاهم نامه مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا(س) مورد امضا قرار گرفت.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱