مدیر جامعه‌الزهرا در همایش گرامیداشت روز معلم:

لزوم توجه به رشد طلاب در سه ساحت آموزشی، تربیتی و پژوهشی

مدنی -همایش روز معلم 98

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با بیان اینکه طلاب باید در ساحت آموزشی، تربیتی و پژوهشی رشد کنند، گفت: اساتید جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در رسیدن به این هدف می‌توانند تأثیرگذار باشند.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمود مدنی روز پنجشنبه در همایش گرامیداشت روز  معلم و تقدیر از اساتید جامعه‌الزهرا علیهاالسلام که در تالار بیداری اسلامی برگزار شد، عنوان کرد: جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به لطف خداوند متعال و با همکاری اساتید جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ساحت‌های خوبی وارد شده‌ایم و فعالیت‌های مناسبی در بخش‌های مختلف آموزشی صورت گرفته است.

مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام تصریح کرد: ارزیابی اساتید و نتایج خوبی که داشته باعث شده که بتوانیم از نظام آموزشی خود در هیئت امنا و شورای سیاستگذاری دفاع کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با بیان اینکه اساتید جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سطح و مستوای شایسته‌ای هستند، گفت: طرح‌های ارزشمندی در سال‌های اخیر در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اجرایی شده است که قابل تقدیر است، از جمله جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در بخش پژوهش و در همایش‌های مختلف خوش درخشیده است و آمار فعالیت‌های پژوهشی این مجموعه نسبت به سال‌های گذشته، افزایش چشمگیری داشته است.

وی افزود: سال گذشته، دوفصلنامه «مطالعات اسلامی زنان و خانواده» حائز رتبه علمی پژوهشی از سوی شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی شد، همچنین چند نشریه داخلی در موضو