با همکاری معاونت پژوهش و اداره کل تربیتی برگزار می‌شود؛

دومین پیش‌نشست کنگره بین‌المللی بزرگداشت بانو امین همزمان با جلسه درس اخلاق

پیش نشست بانو امین 2

دومین پیش‌نشست کنگره بین‌المللی بزرگداشت بانو امین با موضوع «سبک زندگی معنوی، علمی و شخصی بانو امین» همزمان با جلسه درس اخلاق روز یکشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، دومین پیش نشست چهارمین کنگره بین‌المللی بزرگداشت بانو امین از سوی معاونت پژوهش و با همکاری اداره کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

از آنجا که دومین پیش‌نشست بانو امین در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به «سبک زندگی معنوی، علمی و شخصی بانو امین» پرداخته می‌شود، این نشست همزمان با جلسه درس اخلاق روز یکشنبه 15 مهرماه ساعت 10 صبح با حضور طلاب مراکز و مدارس علمیه در تالار بیداری اسلامی تشکیل می‌شود.

در این پیش‌نشست که چهل و نهمین نشست از سلسله‌نشست‌های علمی پژوهشی است، سرکار حاجیه خانم صفاتی از شاگردان بانو مجتهده امین و بانو علویه همایونی حضور دارد، همچنین سرکار خانم ناهید طیبی استاد جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از دیگر سخنرانان این برنامه است.

سرکار خانم خدیجه هاشمی استاد جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، دبیری این نشست را به عهده دارد.

چهارمین کنگره بین‌المللی بزرگداشت مقام علمی و معنوی بانو مجتهده امین از سوی کانون فرهنگی مجتهده بانو امین و با همکاری و مشارکت نهادهای علمی و حوزوی از جمله جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان ماه در مشهد برگزار می‌شود و معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در این راستا سه پیش‌نشست برگزار می‌کند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱