از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا (س)؛

مراسم اختتامیه دوره‌های تربیت محقق برگزار می‌شود

مراسم اختتامیه دوره های تربیت محقق

مراسم اختتامیه دوره‌های تربیت محقق با ارائه گزارش عملکرد این طرح توسط معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، مراسم اختتامیه دوره‌های تربیت محقق (پژوهشگر) از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

در این مراسم که اختتامیه سه دوره تربیت پژوهشگر است، خانم ریحانه حقانی، معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام به ارائه گزارشی از این دوره‌های می‌پردازد.

این مراسم روز سه شنبه 21 بهمن ساعت 9 تا 10 به صورت حضوری با تعداد محدود شرکت کنندگان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مجازی برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند از طریق پیوند http://online.jz.ac.ir/rbhyyb897yoy/ در این مراسم شرکت کنند.

در سال ۱۳۹۶، آیین‌نامه طرح تربیت محقق در شورای تخصصی مورد بررسی قرار گرفت و در آبان همان سال از سوی مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام ابلاغ شد.

این طرح با هدف ارتقای سطح علمی و پژوهشی بانوان طلبه جامعه الزهرا علیهاالسلام و به منظور پرورش و حمایت از استعدادهای پژوهشی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی- پژوهشی اجرا شده است و تا کنون سه دوره برگزار شده است.

طرح تربیت پژوهشگر در هفت گروه «تفسیر و علوم قرآن»، «فلسفه و کلام»، «مطالعات زن و خانواده»، «تاریخ اسلام»، «فقه و اصول»، «تعلیم و تربیت» و «ادبیات عرب» فعالیت می‌کند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱