ایراد خطبه عقد و برگزاری مراسم ازدواج یکی از طلاب غیرایرانی در جامعه‌الزهرا(س)

جشن عقد

مراسم ازدواج یکی از طلاب غیرایرانی جامعه الزهرا علیهاالسلام با قرائت خطبه عقد ایشان توسط حجت‌الاسلام والمسلمین مدنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم ارمکان در گفتگو با واحد خبر ضمن عرض تهنیت به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و میلاد حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها به برگزاری جشن ازدواج یکی از طلاب خوابگاه غیرایرانی و ایراد خطبه عقد ایشان توسط حجت‌الاسلام و‌المسلمین مدنی، مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام اشاره کرد و اظهار داشت: این برنامه همزمان با دهه ولایت و با اعضای شورای تخصصی خوابگاه، مسئولان خوابگاه‌ها در جمع طلاب و دانشجویان غیرایرانی برگزار شد.

رئیس امور خوابگاه‌های جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: در این مراسم، مدیحه سرایی با حضور مداح و ذاکر اهل بیت علیهم‌السلام آغاز و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، خطبه عقد توسط حجت‌الاسلام و‌المسلمین مدنی قرائت شد.

ارمکان بیان کرد: در این مراسم، مدیر محترم جامعه الزهرا علیهاالسلام پس از ایراد خطبه عقد به نصیحت پدرانه این دو زوج جوان پرداخت و دعای خیر خویش را بدرقه زندگی آنها ساخت.

وی یادآور شد: شیوع بیماری کرونا در کشور و تعطیلی کلاس‌های جامعه الزهرا علیهاالسلام منجر به بازگشت طلاب خوابگاهی به کشورهایشان شد، اما به دلیل بسته شدن مرزها و لغو برخی پروازها، تعدادی از طلاب بین الملل ناگزیر به ماندن در خوابگاه شدند.

دریافت تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱